رییس کمیته امداد شهرستان رباط‌کریم:

وجود ۵۳۰۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در رباط‌کریم/ بازسازی ۹۲ خانه مددجویان

رییس کمیته امداد رباط‌کریم گفت: در مجموع در شهرستان رباط‌کریم ۵۳۰۰ نفر و ۲۷۰۰ خانوار مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) وجود دارد که این ظرفیت امسال پیشرفت درصدی خواهد داشت.

مجید برزگر رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رباط‌کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط‌نیوز اظهار کرد: ما در سیل اخیر اقدام به جمع‌آوری اقلام نو برای سیل زده های خوزستان، گلستان و لرستان کردیم.

وی افزود: در حال حاضر ۴ مرکز نیکوکاری در شهرستان رباط کریم وجود دارد که در کمک رسانی به سیل زده ها توانستند ۱۱۰میلیون تومان کالا را اعم از آب معدنی و مایحتاج های مورد نیاز به مناطق سیل زده ارسال کنند.

رییس کمیته امداد رباط کریم گفت: کمیته امداد نیز در کنار موسسات نیکوکاری حدود ۱۱۰ میلیون کالا و بیش از ۱۰ میلیون تومان کمکهای نقدی را به مناطق سیل زده خوزستان، لرستان و شمال کشور ارسال کرد.

برزگر با بیان اینکه رباط‌کریم شهری نیکوکار و خیر است، ابراز کرد: رباط‌کریم شهر خیرین است به طوری که در اکرام حسینی از ۱۴۲۰ حامی بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ایتام و محسنین جمع آوری شد.

وی ابراز کرد: ما در سال گذشته ۹۲ باب خانه را تعمیر و بازسازی کردیم که در مجموع ۴۵۳ میلیون از اعتبارات دولتی و مردمی در این باره هزینه شده است.

۸۱۰ میلیون از صندوق صدقات جمع آوری شده است

رییس کمیته امداد رباط‌کریم ادامه داد: در مجموع در شهرستان رباط‌کریم ۵۳۰۰ نفر و ۲۷۰۰ خانوار مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) وجود دارد که این ظرفیت امسال پیشرفت درصدی خواهد داشت.
وی با اشاره به میزان صدقات جمع آوری شده در سطح شهرستان،اظهار کرد: در سال ۹۷بیش از ۸۱۰ میلیون تومان از صندوق صدقات شهرستان رباط‌کریم جمع آوری شد که تمام آنها در این شهرستان هزینه شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) رباط‌کریم ابراز کرد: تعداد وام اشتغال پرداخت شده به متقاصیان تحت حمایت در رباط کریم از منابع بانکی، امدادی و دولتی ۹۸ فقره به مبلغ یک میلیاردو نهصد و هشتاد هزار تومان در سال ۹۷ بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *