واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی+تصاویر

هنرمندان و ورزشکاران در صفحات اینستاگرام خود نسبت به خبر فوت رضا احدی نداف واکنش نشان دادند.

به گزارش رباط نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا احدی بازیکن سابق تیم استقلال بعد از تحمل چند روز سخت در بیمارستان ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.

هنرمندان و ورزشکاران در صفحه اینستاگرام خود نسبت به ضایعه درگذشت رضا اخدی واکنش نشان دادند.
علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تسلیت به جامعه ورزش، فوتبال و به خصوص خانواده محترم و هواداران استقلال روحش شاد
رضا احدی
علی انصاریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سلام باز هم گلى پر کشید در تنهایی و غریبى… روحت شاد چپ پاى مهربان و بى حاشیه…. یا على٢۴
رضا احدی
مهدی رحمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: بار دیگر جامعه فوتبال داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای سخت و جانگداز است . ضمن تسلیت در گذشت رضا احدی عزیز به اهالی فوتبال ، هواداران ، پیشکسوتان عزیز ، شاگردان وی و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبر آرزومندم . عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.
رضا احدی
عارف لرستانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رضا احدى بازبکن باکلاس خوش استیل استفلالی دار فانى رو وداع گفت از پش ما رفت تسلیت به خوانواده عزیزش خدا حافظ خوشتیپ
رضا احدی
شهره سلطانی هم در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس زیر ضایعه درگذشت رضا احدی را تسلیت گفت.
رضا احدی
پیمان معادی هم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رضا احدى اسطوره کودکى من بود. یکى از ادمایى که به عشقش عاشق فوتبال شدم. یادمه مدرسه راهنمایى بودم و فوروارد راست بازى میکردم ولى اصرار داشتم هافبک چپ بازى کنم و میخواستم حتى با تمرین زیاد چپ پا بشم و هدفم این بود تا مثل احدى خوش استیل و خوشتیپ باشم.
چه دردسرها میکشیدم بابت شب دیر خونه رفتنم با پدرم وقتى بعد بازى ها می ایستادم پشت در رختکن امجدیه تا احدى رو از نزدیک موقع خروج ببینم و هر بار بخاطر برخورد گرمش بیشتر عاشقش میشدم. یکبار نصفه شب با اصرار و تمنا از مادرم خواستم تا منو به فرودگاه مهراباد ببره تا تیم ملى رو که از دهلى نو برگشتند ببینم. من فقط براى دیدن نخودى اسیا رفته بودم.
در میان جمعیت پیداش کردم. منو کنار ماشین خواهرش برد و از داخل ساکش چند موز دراورد و بهم داد.اونروزها موز رو تو بوتیکاى فرشته میفروختنازش پرسیدم راست میگن که تو روى یه دستمال کاغذى سه نفر رو دریبل میزنى؟ بلند خندید و بغلم کرد بعد سنجاق سینه اى که نشانه بازیهاى دهلى نو بود رو از روى یقه کتش باز کرد و به پیراهن شماره یازده من زد. یادت بخیر و روحت شاد
رضا احدی
محسن بنگر در صفحه اینستاگرام خودنوشت: بار دیگر جامعه فوتبال داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای سخت و جانگداز است . ضمن تسلیت در گذشت رضا احدی عزیز به اهالی فوتبال ، هواداران ، پیشکسوتان عزیز ، شاگردان وی و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبر آرزومندم . عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.
رضا احدی
علیرضا دبیر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رضا احدی خالق خاطرات شیرین دهه شصت درگذشت. از آن ستاره های دوست داشتنی که فرقی نمیکند #استقلالی باشد یا#پرسپولیسی. همه دوستش داشتند مثل برادران بیانی، برادران فنونی زاده، ضیا عرب شاهی یا عبدالعلی چنگیز روحش شاد
رضا احدی
شایان ذکر است؛ مرحوم رضا احدی از سال های ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۵ در جمع استقلالی ها حاضر بود، سپس به مدت دو سال در آلمان و در باشگاه روت وایس هسن این کشور توپ زد، وی سپس به جمع آبی پوشان بازگشت و تا سال ۱۳۷۰ در این تیم حضور داشت، وی پس از آن چند سال نیز در جمع پرسپولیسی ها و سپس ذوب آهن بازی کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *