واکنش بروجردی به حمله موشکی شب‌گذشته سپاه

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: ضربه مهلک سپاه به مواضع داعش هشداری برای حامیان تروریسم در منطقه تلقی می‌شود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از   راه دانا،علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه، گفت: این حرکت نمادی از اقتدار جمهوری اسلامی و مرحله جدیدی در مبارزه با تروریسم در منطقه بود.

وی افزود: این حرکت علاوه بر اینکه ضربه مهلکی به مرکز داعش در داخل سوریه وارد کرد، هشداری برای همه حامیان تروریسم در کشورهای منطقه و فرامنطقه تلقی می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم جدی است، تصریح کرد: همه باید متوجه باشند، آنچه در جلسات سرویس‌های اطلاعاتی کشورها می‌گذرد و چند تروریست را مأمور به اعزام به داخل کشور می‌کنند، با چنین پاسخ‌هایی نیز روبرو می‌شوند و ادامه این روند پاسخ‌های جدی‌تری را به همراه خواهد داشت.

بروجردی که با خانه ملت گفت‌وگو کرده،  ادامه داد: این حرکت از بُعد راهبردی نشان داد که جمهوری اسلامی ایران توان آن را دارد که از هر نقطه‌ای از داخل خاک کشور مرکز تروریست‌ها را صدها کیلومتر دورتر با دقت نقطه‌زن هدف قرار دهد.

وی افزود: این توانمندی باید به عنوان هشداری برای بازدارندگی تروریست‌ها و حامیان آنها باشد و اطمینان داشته باشد که هر حرکت دیگری با پاسخ‌های جدی‌تر و شدیدتر روبرو می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: سپاس صمیمانه خود را تقدیم دستان توانمند و ارزشمند سپاه پاسداران که این حرکت غرورآفرین را رقم زدند، می‌کنیم و این دستان را باید بوسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *