پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

واکسیناسیون جامعه کارگری جنوب غرب تهران سرعت می‌گیرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، فخرالسادات امامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دو مرکز واکسیناسیون در دو شهر صنعتی پرند و نصیر شهر واقع در شهرستان رباط‌کریم به‌منظور واکسیناسیون جامعه کارگری فعالیت خود را آغاز کرد.

وی با تشکر از همکاری سپاه برای تجهیز مراکز واکسیناسیون گفت: مرکز تجمعی واکسیناسیون کارگران شهرک‌های صنعتی که با کمک صنعتگران تجهیز شد با حضور سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران و مسئولان شهرستان رباط‌کریم و پرند افتتاح شد.

رئیس شبکه بهداشت رباط‌کریم با بیان اینکه خوشبختانه میزان واکسیناسیون شهرستان رباط‌کریم امروز از مرز ۹۷ هزار دُز گذشته است، افزود: با توجه به‌ سرعت توزیع واکسن، تعداد تیم‌های واکسیناسیون را افزایش داده‌ایم. همچنین ساعت واکسیناسیون در سطح شهرستان تا ساعت ۱۸ افزایش یافته است. شهروندان می‌توانند به دو مرکز اصلی واکسیناسیون شهرستان که شامل سالن شهید محمدی رباط‌کریم و سالن شهید سلیمانی در شهر پرند می‌شود مراجعه کنند.

امامی ابراز امیدواری کرد که با توجه به شیفت کاری صنعتگران شیفت‌های عصر و شب را برای واکسیناسیون در شهرک‌های صنعتی فعال کنیم تا به‌ سرعت این عزیزان نیز واکسینه شوند.

انتهای پیام/