واژگونی مینی بوس با ۲۵ سرنشین در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی از واژگونی مینی بوس در بلوار شهید آوینی و نجات ۲۵ سرنشین آن خبر داد.

به گزارش رباط نیوز، جلال ملکی اظهار داشت:ساعت ۱۳:۱۱ ظهر امروز گزارش واژگونی یک خودرو دربلوار شهید آوینی و در مقابل پمپ گاز سلمان فارسی به سازمان آتش نشانی تهران بزرگ گزارش شد که بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه گفت:با حضور مأموران آتش نشانی مشخص شد که یک دستگاه مینی بوس شخصی که ۲۵ مسافر زن و مرد و کودک سرنشینان آن بودند به دلیل نامشخصی با یک دستگاه خودروی پراید برخورد کرده و پس از انحراف از مسیر با تیرچراغ برق حاشیه بزرگراه و پست برق ورودی جایگاه واژگون شده بود.

ملکی در ادامه با اشاره به اینکه همه سرنشینان مینی بوس در وضعیت خطرناکی محبوس شده بودند و فقط تعداد کمی از آن‌ها موفق شده بودند که خود را به بیرون از خودرو منتقل کنند ادامه داد:آتش نشانان بلافاصله دست به کار شده وموفق شدند حدود ۱۵ سرنشینان مینی بوس را که به بسیار آسیب دیده بودند بیرون بیاورند.

وی با بیان اینکه در مینی بوس حدود ۵ کودک نیز حضور داشتند که در هنگام واژگونی به شدت آسیب دیده بودند نیز با تلاش مأموران به بیرون از مینی بوس منتقل و به عوامل اورژانس تحویل داده شد اضافه کرد:در محل حادثه هیچ آمار فوتی نداشتیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *