هشدار سپاه شهرستان رباط کریم به احتکار کنندگان لوازم بهداشتی

فرمانده سپاه شهرسنان رباط کریم گفت: به محتکرین لوازم بهداشتی و ماسک این پیام را میدهم که با آنها مماشات نخواهیم کرد، امروز کسی که لوازم مورد نیاز مردم را احتکار می کنند ، به مردم خیانت کرده است

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،سرهنگ روح الله قنبری فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در جمع معاونین خود در سپاه این ناحیه در رباط کریم اظهار کرد: مردم هرگونه احتکار در خصوص وسایل بهداشتی و ماسک را به شماره ۱۱۴ ، ۵۶۴۲۴۰۱۴ _۰۲۱ ستاد خبری اطلاعات سپاه اطلاع بدهند.

وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان در حال انجام است، بسیجیان شهرستان برای تهیه ماسک بصورت دواطلبانه وارد عمل شده اند و روزانه ۲ تا ۵ هزار ماسک تولید می کنند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد: به تمام دستگاهها ابلاغ کرده ایم که با تمام توان در راستای حفظ سلامت شهروندان وارد عمل شوند که همکاری خوبی داشته اند.

سرهنگ قنبری تأکید کرد: به محتکرین لوازم بهداشتی و ماسک این پیام را میدهم که با آنها مماشات نخواهیم کرد، امروز کسی که لوازم مورد نیاز مردم را احتکار می کنند ، به مردم خیانت کرده است و از شهروندان عزیز میخواهم در صورت مشاهده هر گونه احتکار با شماره ۱۱۴ و ۵۶۴۲۴۰۱۴ ستاد خبری اطلاعات سپاه شهرستان در تماس باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *