امام جمعه رباط‌کریم:

نیروی انتظامی مامور تامین امنیت شهروندان است

امام جمعه رباط‌کریم گفت: حق مردم است که در کمال امنیت و آرامش زندگی کنند و احساس امنیت کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط‌نیوز، حضرت حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم در خطبه های نماز عبادی، سیاسی، وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته شهرستان ضمن تسلیت سالروز شهادت مظلومانه دختر سه ساله امام حسین(ع)حضرت رقیه خاتون(س)در خرابه شام،با اشاره به هفته نیروی انتظامی، سبز پوشان ناجا را پاسداران امنیت و حافظان جان و مال و آبروی مردم معرفی کرد و اظهار داشت: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد حفظ و امنیت است.

وی ادامه داد: نخستین وظیفه هر حکومتی برقراری و حفظ امنیت و آرامش برای شهروندان است.حق مردم است که در کمال امنیت و آرامش زندگی کنند و احساس امنیت کنند.

امام جمعه رباط‌کریم از فداکاری ، ایثار و زحمات شبانه روزی نیروی خدوم انتظامی برای برقراری و حفظ امنیت اجتماعی قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی در تمامی مأموریتهای محوله موفق عمل کرده است.

خطیب روز جمعه رباط‌کریم ضمن تبریک پیروزی بزرگ و حیرت آور اخیر انصار الله ارتش یمن و شکست سنگین ریاض و حامیانش خاطرنشان کرد: پس از حمله پهبادی به تأسیسات نفتی آرامکو ،این دومین سیلی محکم ملت یمن به آمریکا و نوکران منطقه ای او بود و برتری نظامی نیرو های عینی در همه عرصه های نبرد را ثابت کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *