در جلسه شورای شهر با فعالان اجتماعی رباط کریم مطرح شد؛ نگاه جدی به موضوعات اجتماعی شهر/ شورای پنجم تلاش می کند مشکلات را حل کند

جلسه اعضای شورای شهر و کمیسیون فرهنگی شورای شهر رباط کریم با سازمانهای مردم نهاد،سمن ها و فعالین اجتماعی شهرستان رباط کریم ظهر امروز در رباط کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، ظهر امروز جلسه اعضای شورای شهر و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رباط کریم با سازمانهای مردم نهاد،سمن ها و فعالین اجتماعی شهرستان رباط کریم در این شهر برگزار شد.

براساس این گزارش، هدف از برگزاری این جلسه تعامل سازمانهای مردم نهاد، سمن ها و فعالین اجتماعی با رسانه ها و اعضای فرهنگی شورای اسلامی شهر رباط کریم است.

در این جلسه پریسا ایلانلو، رییس شورای اسلامی شهر رباط کریم ابراز کرد: سعی داریم در شورای پنجم نگاه ویژه ای به موضوعات و مباحث اجتماعی بیاندازیم و برگزاری چنین جلسه ای نیز به این خاطر است.

وی افزود: شورای جدید شهر در کنار دیگر بزرگان شورا کارهای بزرگی را به اجرا خواهند رساند و شهر را متحول می کنند.

محمد تقی قاسمی لو، عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد ارتباط رسانه‌ها با کمیسیون فرهنگی شورای شهر و سازمانهای مردم نهاد و… است تا بتوان کارهای بزرگی را به سرانجام رساند.

علی عسگری، عضوکمیسیون فرهنگی شورای شهررباط کریم در ادامه این جلسه تأکید کرد: ازظرفیت های  مطلوبی درابعاد و زمینه های مختلف برخورداریم که باید به نحوه مطلوب از آنها استفاده کرد.

در ادامه این جلسه هر کدام از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد، سمنها و فعالان اجتماعی شهرستان رباط کریم به طرح موضوعی پرداخت که عمده بحث آنها تأکید بر حل مشکلات اجتماعی شهرهای پرند و رباط کریم بود.

علی کریمی نماینده سازمانهای مردم نهاد گفت: توجه به سمن ها باید از حالت شعارگونه و تبلیغاتی خارج شود و بصورت عملیاتی و میدانی از سوی مسئولین پیگیری شود.

مهدی همتی نماینده سینماگران جوان شهرستان رباط کریم تأکید کرد:سمن ها باید توجه جدی به رسانه داشته باشند تا فعالیت آنها در بین مردم بازخورد داشته باشد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.