در نشست با خبرنگاران مطرح شد؛

نگاه انتقادی به شورای اسلامی شهر را فراموش نکنید

یک عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم گفت: قلم و نگاه انتقادی اتان را از ما دور نکنید. ما نیاز به تعریف گوی نداریم و نیازمند منتقدانی هستیم تا مشکلات شهر حل شود.

به گزارش رباط نیوز، رییس شورای اسلامی شهر رباط کریم در نشست اصحاب رسانه که امروز در سالن جلسات این شورا برگزار شد اظهار کرد: خبرنگاران در حقیقت کارشان انعکاس رخدادهایی است که قابلیت خبری دارند. اصل صحت،دقت و جسارت در خبر می تواند یک خبر را مهم جلوه دهد.

وی ادامه داد: رسالت خبرنگاران مهم است‌، فعالیتهای سطح شهر را شما به گوش مردم می رسانید و باید به طور قطع قدر تیزبینی و انتقادهای سازنده شما را دانست.
پریسا ایلانلو ادامه داد: همیشه شما پشت دوربین ها و پای به پای مسوولان در برنامه ها هستید و اینها همه نشان از زحمات شما دارد.
قاسمی لو دیگر عضو شورای اسلامی شهر در ادامه ابراز کرد: خبرنگاران زحمات بسیاری برای پیشرفتها می کشند.
وی ادامه داد: در فضای تعاملی می توان به اهداف شورای شهر رسید. درب شورای اسلامی شهر به روی خبرنگاران باز است و می توانید در جلسات حضور داشته باشید.
وی خاطرنشان کرد: امید به آینده مهم است در اخبار باید مردم به داشته هایشان آگاه شوند و به طور قطع شما خبرنگاران می توانید سبب ساز حل مشکلات شهر باشید.

علی عسگری دیگر عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم ابراز کرد: مهمترین رسالت خبرنگاران شفاف سازی است و خبرنگاران به هیچ وجه به کسانی وابسته نبوده اند.
وی ادامه داد: اگر خبرنگاری وابسته به یک فردی شود به طور قطع با مشکل روبه رو شده فراموش می شود و می تواند آسیب های جدی به بدنه خبری وارد کند.
وی خاطرنشان کرد: امروز نیاز است که خبرنگاران جهت آگهی بخشی مردم تلاش کنند.
اسکندری بانوی عضو شورای اسلامی شهر تصریح کرد: قلم و نگاه انتقادی اتان را از ما دور نکنید. ما نیاز به تعریف گوی نداریم و نیازمند منتقدانی هستیم تا مشکلات شهر حل شود.
در بخش دیگری از این نشست، عباس معبودی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم اظهار داشت: امروز دیدگاه خوبی میان ادرات و خبرنگاران وجود دارد و این به همت فرماندار رباط کریم بوده است.
وی ابراز کرد: اگر خبرنگاران موضوعی دارند و سندی از آن دارند می توانند ارائه کنند. ما از خبرنگاران حمایت می کنیم چرا که خبرنگاران اصحاب پیشرفت شهر هستند.
وی تصریح کرد: خبرنگاران باید در طول سال گرامی داشته شوند با آنها جلساتی برگزار شود و آنها را در یک مسیر به خط کرد.
وی تاکید کرد: یک تشکل صنفی می تواند به خبرنگاران کمک کند، آن زمان می شود به دور از دولت زدگی در مسیر پیشرفت شهر گام نهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *