بخش دوم/

نگاهی دیگر بر عملکرد اصول‌گرایان در شهرستان رباط کریم/ کارآمدی مدیران انقلابی

دبیر سیاسی جبهه مردمی یاران انقلاب رباط کریم  در یادداشتی نوشت: در قسمت اول بیان شد که تعریف سیاست در تفکر اسلامی و حضرت امام(ره)،هدایت فرد وجامعه به سوی سعادت در دنیا و اخرت است و به همین علت جریان های انقلابی و اصول گرایی اهداف و برنامه های خود را بر اساس آن تبیین می نماید.

 

حمید سرمدی، دبیر سیاسی جبهه مردمی یاران انقلاب رباط کریم  در یادداشتی نوشت: در قسمت اول بیان شد که تعریف سیاست در تفکر اسلامی و حضرت امام(ره)،هدایت فرد وجامعه به سوی سعادت در دنیا و اخرت است و به همین علت جریان های انقلابی و اصول گرایی اهداف و برنامه های خود را بر اساس آن تبیین می نماید.

در ادامه باید اشاره کرد به علت همین نوع بینش است که جریان انقلابی هیچ زمانی از انقلاب و مسئولین آن سهم خواهی نکرده و همه تلاش خود را، خاضعانه و خالصانه در جهت پیشبرد اهداف این انقلاب جهانی به کار میبندند.

نمونه بارز این بینش، عملکرد جریان های انقلابی در تاریخ چهل ساله انقلاب است.

به عنوان مثال در انتخابات سال۸۲ و ۸۸ با تشخیص درست هدف که رسیدن به جامعه و تمدن اسلامی از مسیر تشکیل دولت اسلامی بود تمام تلاش خود را در حمایت از فردی که نگاه نزدیک تری به این جریان و با شاخصه های انقلابی گری قرابت بیشتری داشت، انجام داده و به نتیجه هم رسیدند و نتیجه آن خدمات بیشمار دولت نهم و دهم به مستضعفین شد و البته بعد از انحراف این دولت هم مانند دولت های گذشته،بدون تملق و تعلق، خود ازاولین منتقدین و مخالفین آن به شمار می آیند چرا که تنها خود را وام دار انقلاب می دانند.

البته با نهایت تاسف این درحالی است که گروه مقابل حتی حاضر به اعلام برائت از اعضای لندن لنشین و ضد انقلابی خود چون مهاجرانی و ….که یک روزی سکان دار وزارت فرهنگ این کشور بود نیست و هیچ زمانی حاضر به عذرخواهی نسبت به آنچه در دولت اصلاحات بر سر فرهنگ و جامعه اسلامی این کشور آمد،نبوده و نیستند.

اصولگرایان و جریان های انقلابی منطقه هم برگرفته از تفکر و عملکرد بزرگان خود این مسیر را ادامه داده و به شهادت عملکردشان، خدمتگزار انقلاب بوده و هستند.

دیدار با مسئولین چون ائمه جمعه، فرماندار محترم ،ریاست محترم دادگستری و شهردار و… و مطالبه گری و اعلام آمادگی برای معاضدت آن ها در عرصه خدمتگزاری به مردم، فارق از جناح بندی های سیاسی نمونه بارز این اخلاص است.

این جریان حتی برای نماینده مجلس منطقه که خود انقلابی و اصول گراست مصونیت قائل نبوده و تندترین و بزرگترین انتقادها به عملکردشان از ناحیه جریان اصولگرایی بوده است.

حافظه سیاسی این شهرستان عملکرد درخشان انقلابییون و اخلاص آنان را در موضوع ریاست اداره میراث فرهنگی فراموش نخواهد کرد.

مسئولیتی که قرار بود به یکی از فرهنگیان موفق واگذار شود و جریان انقلابی این اتفاق را دو خسران میدید.

خسران اول اینکه استعداد یک فرهنگی دانشمند در مسئولیت غیر تخصصی خود تلف میشد و دوم ضرر این اداره از نبود فردی که دانش اداره آن را داشته باشد.

با تلاش جریان انقلابی ریاست آن به فرد متخصص این امر فارق از مسائل سیاسی واگذار شد و نهایتا فرماندار وقت کرارا از عملکرد ایشان تعریف و اداره میراث شهرستان یکی از ادارات نمونه در سطح استان شناخته شد.

در عرصه های مختلف دیگر هم افتخارات چشمگیری متوجه انقلابییون و اصولگرایان می باشد که در قسمت های بعدی به آن اشاره خواهد شد…

ادامه دارد….
#انقلابیگری
#اصولگرایی

حمید سرمدی
دبیر سیاسی جبهه مردمی یاران انقلاب رباط کریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *