نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع):نباید کتب شهید مطهری دستخوش فراموشی قرار گیرد

نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: شهید والامقام مطهری کتب بسیاری در جهت روشن کردن فضای فکری جامعه قلم فرسایی کردند که حتی بسیاری از شبهات امروزی را نیز پاسخگو هستند و نباید این کتابها مورد دستخوش فراموشی قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، عصر امروز به مناسبت آغاز هفته عقیدتی سیاسی، مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رباط کریم با حضور مسئولان شهری و استانی برگزار شد.

حجت الاسلام مختار نظری، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در این مراسم، اظهار کرد: قرآن کریم خیلی از افراد را زنده نمی داند چرا که بسیاری با اینکه می شنوند و می بینند اما بصیرت ندارند و نمی تواند موضوعات را درک کنند.

وی با اشاره به ارزش کار مربی، ابراز کرد: قرآن کریم بر این موضوع تأکید دارد که اگر کسی بتواند یک نفر را به راست هدایت کند تمام مردم را به راه پاکی فراخونده است، بر همین اساس می توان گفت که مربی نقش مهمی در هدایت مردم دارد.

وی افزود: ارزش کار شهید مطهری چون یک مربی است، این شهید والامقام کتب بسیاری در جهت روشن کردن فضای فکری جامعه قلم فرسایی کردند که حتی بسیاری از شبهات امروزی را نیز پاسخگو هستند و نباید این کتابها مورد دستخوش فراموشی قرار گیرند.

حجت الاسلام نظری در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به دیگر ویژه مربیان، اظهار کرد: شهید مطهری نیاز مخاطبان را می دانستند و عالم ربانی بودند، این را می توان از صفات بارز این مرد خدا دانست.

شایان ذکر است، در پایان حجت الاسلام محمدی ثانی، مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه رباط کریم تودیع و حجت الاسلام جان علیزاده معارفه شد.

در پایان نیز از مربیان برتر سپاه ناحیه رباط کریم قدردانی شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *