نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس:باید مدیرانی بومی در شهرستان تربیت کنیم

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس گفت: باید مدیرانی تربیت کرد تا بتوانند به محل زندگی اشان خدمت کنند، این مدیر بومی است که می تواند به رباط کریم خدمت کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، در روز تجلیل از خبرنگاران در شهرداری نصیرشهر، اظهار کرد:رباط کریم مهدی از تمام تمدن ها و بستری برای تمام خوشی ها است، باید قدر این شهرستان را دانست و تا می توان برای خدمت به آن تلاش کرد.

حجت الاسلام نوروزی در ادامه با مهم خواندن نقش رباط کریم در پیشرفت فرودگاه امام، عنوان کرد: بیمارانی که در هواپیماهای فرودگاه امام مشکل پیدا می کنند به نزدیکترین محل در رباط کریم یعنی بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مراجعه می کنند، این بیمارستان نقشی کلیدی در تحولات سلامت و درمان فرودگاه دارد.

وی با انتقاد از عدم همکاری برخی از مسئولان برای پیشرفت رباط کریم، ابراز کرد: باید مدیرانی تربیت کرد تا بتوانند به محل زندگی اشان خدمت کنند، این مدیر بومی است که می تواند به رباط کریم خدمت کند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس ادامه داد: یکی از آرزوهای بنده تربیت نسل مدیرانی است که می توانند در روحیه و اثرگذاری پیشرفت شهر سهیم باشند و این امر باید محقق شود.

حجت الاسلام نوروزی در ادامه با تأکید بر نقش مهم خبرنگاران در تمام دوران ها، خاطرنشان کرد: اگر خبرنگاران در زمان هشت سال دفاع مقدس نبودند می دانید چه بر سر خاطرات و وقایع و مظلومیت های شهدا می آمد، در حقیقت باید نقش خبرنگاران را در تقویت روحیه همبستگی و پیشرفت جامعه در نظر گرفت.

 فرشاد شهسواری سرپرست شهرداری نصیرشهر نیز در ادامه تصریح کرد: ما نقد منصفانه اهالی رسانه را به درستی می پذیریم چرا که آنها اصحاب اصلاح و پیشرفت شهر هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *