فرمانده سپاه شهرستان رباط‌کریم:

نمایش انزجار مردم از رژیم منحوس صهیونیستی در روز قدس

فرمانده سپاه شهرستان رباط‌کریم تصریح کرد: مردم کشور بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در این راهپیمایی عظیم اقتدار و صلابت را به نمایش خواهند گذاشت.

فرمانده سپاه شهرستان رباط‌کریم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی رباط‌نیوز با اشاره به فرا رسیدن روز قدس،اظهار کرد: قدس نماد استکبارستیزی و مقابله جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است و باید برای اتحاد کشورهای مسلمان برای مقابله با این رژیم تلاش کرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط‌کریم در ادامه با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام “روز جهانی قدس” عنوان کرد: این نامگذاری در جهت همبستگی جهان اسلام صورت گرفت و حقیقتا اقدامی بزرگ در جهت اتحاد مسلمانان برای حمایت از فلسطین بود.

سرهنگ قنبری یادآور شد: علی رغم تلاش رسانه‌های غربی برای فراموشی مساله انتفاضه فلسطین اما با این نامگذاری، تنفر و انزجار از رژیم صهیونیستی شدت گرفته و امروز زنگ مقاومت در برابر این رژیم به صدا در آمده است.

وی به قدرت پوشالی غرب در برابر مقاومت جهان اسلام اشاره و خاطرنشان کرد: امروز با قدرت گرفتن ایران اسلامی و کشورهای حامی فلسطین، هیمنه پوشالی اسراییل در هم شکسته و ندای حق طلبی دنیا انها را به سوی زوال هدایت میکند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط‌کریم با مهم توصیف کردن نقش ایران در تضعیف بنای رژیم جعلی صهیونیست تصریح کرد: مردم کشور بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در این راهپیمایی عظیم اقتدار و صلابت را به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *