نظرسنجی از منتخبین تهران در دهمین دوره مجلس

نعمتی: مقابله با رکود اقتصادی مهم‌ترین اولویت مجلس دهم است/ سلحشوری: می خواهم در کمیسیون آموزش کار کنم/ صادقی: هنوز تصمیمی برای حضور در کمیسیون‌ها نگرفته‌ام

در آستانه سال نو به سراغ کاندیداهای منتخب مردم تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رفتیم تا نظر آن‌ها در خصوص فراکسیون‌هایی که علاقه به فعالیت در آن دارند، اولویت‌های مجلس دهم و رئیس احتمالی مجلس بپرسد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در آستانه سال نو به سراغ کاندیداهای منتخب مردم تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رفت تا نظر آن‌ها در خصوص فراکسیون‌هایی که علاقه به فعالیت در آن دارند، اولویت‌های مجلس دهم و رئیس احتمالی مجلس بپرسد، هرچند به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده برای نمایندگان مردم تهران عده‌ای از آن‌ها حاضر به پاسخگویی نشدند اما در ادامه این گفت‌وگو نظر هفت نماینده منتخب مردم تهران را در این باره می‌خوانید.

اولویت مجلس دهم توسعه کشور و اقتصاد مقاومتی باشد

سهیلا جلودار زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه برای شرکت در کمیسیون‌ها باید به نیازهای مجلس و جامعه توجه داشت گفت: به علت مسائل کارگری و اقتصادی کشور، ترجیح می‌دهم در کمیسیون‌های اقتصادی کشور حضور داشته باشم.

وی در خصوص اولویت‌های مجلس دهم اظهارداشت: اولویت ما باید توسعه کشور باشد و نباید این عقب‌ماندگی تحقیر آمیز تحمیلی را بپذیریم چرا که ما یک ملت پیشرفته هستیم و یک دین پیشرفته هم داریم و باید در راه توسعه کشور گام برداریم و اقتصاد مقاومتی را هم جدی بگیریم.

نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه دو نفر برای ریاست مجلس دهم مطرح هستند گفت: انتخاب بین لاریجانی و عارف به شرایط آینده مجلس بستگی دارد و من هم تمایل دارم که آقای عارف عهده‌دار ریاست مجلس باشند.

لاریجانی یا عارف عهده‌دار ریاست مجلس دهم خواهند بود

عبدالرضا هاشم‌زائی نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر به خبرنگار دانا گفت: با توجه به سوابقی که دارم می‌توانم در کمیسیون صنایع و شوراها حضور داشته باشم ولی اولویتم کمیسیون صنایع است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: اولویت اول مجلس دهم باید ارائه راهکارهایی باشد که بتوانیم وضع اقتصاد را در کشور سروسامان ببخشیم تا بتوانیم از رکود خارج شویم.

نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در خصوص ریاست مجلس دهم گفت: ریاست مجلس دهم بین آقای لاریجانی و عارف است ولی اینکه کدام یک از این افراد عهده‌‌دار سمت ریاست مجلس خواهد بود بستگی به انتخابات‌های دور دوم مجلس دارد.

مسائل معیشتی مردم و حل مشکلات اجتماعی اولویت‌های مجلس دهم

محمدعلی وکیلی نماینده منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص اولویت‌های مجلس دهم گفت: مسائل معیشتی مردم، حل مشکلات اجتماعی و توجه به بحران‌ آب اولویت‌های اساسی مجلس دهم خواهد بود.

وی درخصوص ریاست مجلس گفت: این موضوع بستگی به نمایندگانی دارد که در دور دوم به مجلس راه خواهند یافت و این نمایندگان هستند که بین آقایان لاریجانی و عارف شخصی را انتخاباب خواهند کرد.

مقابله با رکود اقتصادی مهم‌ترین اولویت مجلس دهم

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار دانا در خصوص اولویت‌هایی که برای کمیسیون‌های مجلس دارد گفت: در این دوره که در کمیسیون صنایع بودیم و ان‌شاالله در کمیسیون صنایع هم خواهیم بود.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی مختلفی که در جامعه وجود دارد اظهار داشت: مقابله با رکود اقتصادی مهم‌ترین اولویت مجلس دهم خواهد بود.

نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر درخصوص ریاست مجلس دهم اظهار داشت: من هیچ پیش‌بینی در این خصوص ندارم.

علاقه‌مندم عارف رئیس مجلس شود

احمد مازنی نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: اولویت من برای حضور در کمیسیون‌های مجلس، حضور در کمیسیون فرهنگی است.

وی درخصوص اولویت کلی مجلس دهم اظهارداشت: رسیدگی به معیشت مردم و به‌طور خاص برنامه ششم توسعه مهم‌ترین اولویت‌های مجلس دهم هستند.

نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در خصوص اشخاصی که احتمال می‌دهد عهده‌دار ریاست مجلس باشند عنوان کرد: من علاقه‌مندم که آقای عارف عهده‌دار ریاست مجلس باشند ولی من یک عضو مجلس هستم و باید همه‌ی نمایندگان انتخاب شوند و در این خصوص تصمیم گرفته شود.

رونق اقتصادی مهم‌ترین اولویت مجلس دهم

پروانه سلحشوری نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر به خبرنگار دانا گفت: پس از آغاز به کار مجلس علاقه به حضور در کمیسیون‌های آموزش و فرهنگی مجلس شورای اسلامی را دارم.

وی افزود: مجلس دهم اولویت‌های زیادی را برای فعالیت خواهد داشت ولی مهم‌ترین آن‌ها موضوع رونق اقتصادی است که از قول‌های ما به مردم بوده است.

نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در خصوص ریاست مجلس دهم اظهار داشت: من فکر می‌کنم موضوع ریاست مجلس باید در فراکسیون‌های مجلس مطرح شود و از بین کسانی که هستند کسی که اصلح است انتخاب خواهد شد.

ترجیح ما این است که عارف رئیس مجلس باشد

محمود صادقی نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به این سوال که علاقه به فعالیت در کدام یک از کمیسیون‌های مجلس دارد گفت: هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ام.

وی در خصوص اولویت مجلس دهم اظهار داشت: باتوجه به وضع اقتصادی که در کشور حاکم است خروج از رکود اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار و رفع موانع کسب و کار باید مهم‌ترین اولویت‌های مجلس باشد.

نماینده منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر درخصوص ریاست مجلس دهم اظهار داشت: به صورت کلی باید گفت‌ فردی که بتواند از همه‌ی ظرفیت‌های مجلس استفاده کند رئیس مجلس خواهد بود و ما در انتخابات به یک ائتلافی دست پیدا کردیم که نتایج خوبی در مجلس به دنبال داشت و حفظ ائتلافی که به وجود آمده باید در اولویت قرار بگیرد هرچند ترجیح ما این است که رئیس مجلس آقای عارف باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *