نظارت بر عملکرد جایگاه های عرضه سوخت در رباط کریم افزایش می یابد

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان رباط کریم با انتقاد از نحوه عملکرد برخی جایگاه های عرضه سوخت در سطح شهرستان از افزایش نظارت بر عملکرد متصدیان این جایگاه ها خبر داد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، محمد ارجستانی در جلسه ستاد سوخت شهرستان با تاکید بر ضرورت شفافیت در فرایند تحویل سوخت به متقاضیان، اظهار داشت: انتظار داریم که شرکت پخش فراورده های نفتی نسبت به شفاف سازی فرایند تحویل سوخت به متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات اقدامات لازم را انجام دهد.

ارجستانی به نارضایتی مردم نسبت به عملکرد برخی از جایگاه های عرضه سوخت اشاره کرد و گفت: نارضایتی عمومی از عملکرد برخی جایگاه های عرضه سوخت در شهرستان کاملا نمایان است و باید تمهیداتی در جهت جلب رضایت مردم اندیشیده شود.

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان رباط کریم همچنین به مشکلات مردم در جایگاه های عرضه گاز cng  اشاره کرد و بیان داشت: کیفیت و میزان سوخت عرضه شده به مردم از مهمترین دلایل نارضایتی است.

در این جلسه رئیس ستاد سوخت شهرستان رباط کریم از شرکت پخش فراورده های نفتی درخواست نمود تا نسبت به راه اندازی مجدد جایگاه سوخت میدان امام خمینی (ره) در رباط کریم اقدامات لازم را معمول دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *