نصیرشهر همچنان بدون شهردار!

اواخر خردادماه سال جاری بود که رئیس حوزه قضایی چهارباغ از دستگیری چند تن از اعضای شورای شهر و شهرداری چهارباغ  به دلیل فساد مالی خبر داد که در این بین حسین رنجی شهردار نصیرشهر نیز در جهت پاسخگویی به چند سوال احضار شد چرا که او مدتی را شهردار چهار باغ بوده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،اواخر خردادماه سال جاری بود که رئیس حوزه قضایی چهارباغ از دستگیری چند تن از اعضای شورای شهر و شهرداری چهارباغ  به دلیل فساد مالی خبر داد که در این بین حسین رنجی شهردار نصیرشهر نیز در جهت پاسخگویی به چند سوال احضار شد چرا که او مدتی را شهردار چهار باغ بوده است.

حسین رنجی شهردار پیشین چهارباغ کرج، ۱۹ دی ماه سال ۹۷ به عنوان شهردار شهر ۵۰ هزار نفری نصیرشهر انتخاب شد، او که پس از یک دوره چندساله دوباره به نصیرشهر آمده بود توانست بر جای مهدی محمود پور شهردار پیشین این شهر بنشیند و سکاندار مدیریت شهری شود.

حسین رنجی پس از شش ماه فعالیت در نصیرشهر سرانجام در ۲۴ خردادماه سال جاری به منظوربررسی پرونده  فساد مالی در شهرداری چهارباغ احضار و تاکنون هیچ خبری از وی در رسانه ها منتشر نشده است.

برهمین اساس از زمان فوق الذکر تاکنون وی در هیچ از محافل و جلسات عمومی رویت نشده و معلوم نیست که نصیرشهر بدون شهردار چگونه اداره می شود؟

سوال این است که وضعیت شهردار مجهول الحال نصیرشهر تا چه زمانی مشخص می شود؟ آیا اعضای شورای اسلامی نصیرشهر به فکر جایگزینی برای این شهردار خواهند بود یا خیر و اساسا امورات اداری شهرداری و مردم نصیرشهر به حد مطلوب می گذرد؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.