نصیرشهری‌ها صاحب یک بوستان دیگر شدند

همزمان با هفته دولت، آیین کلنگ زنی بوستان تپه های دوقلو در نصیرشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،همزمان با آغاز هفته دولت در شهرستان رباط کریم، آیین کلنگ زنی بوستان تپه های دوقلو از سوی شهرداری نصیرشهر در این شهر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه نصیرشهر، فرماندار رباط کریم، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر نصیرشهر حضور داشتند، فرشاد شهسواری سرپرست شهرداری نصیرشهر با بیان اینکه این پروژه گامی مهم برای رفاه حال مردم است، خاطرنشان کرد: زمینی با مساحت ۲ هکتار با اعتبار اولیه دو میلیارد تومان برای این بوستان اختصاص یافته است که امروز عملیات کلنگ زنی آن برگزارشد.

وی ادامه داد: دو پروژه بازار روز و بازار خودرو نیز عملیات کلنگ زنی آن انجام شده و به زودی و پس از طی مراحل اداری کار ساخت آن نیز آغاز می شود.

 در ادامه سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم نیزدر این مراسم،با تبریک هفته دولت عنوان کرد: باید اجازه داد تا سرمایه گذاران در نصیرشهر حضور یابند و بتوانند سرمایه گذاری کرده و به پیشرفت شهر کمک کنند.

وی ادامه داد: دولت در تلاش است تا مشکلات مردم را حل کند و ما نیز در این شهر این کار را انجام داده و برای رسیدن به قله سعادت و آرامش تلاش می کنیم.

   

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *