نشست فرماندار رباط کریم با شهردار و شورای اسلامی پرند

نشست مشترک فرماندار رباط کریم با شهردار و شورای اسلامی پرند در دفتر شورای شهر برگزار شد .

به گزارش رباط نیوز به نقل از فرمانداری شهرستان رباط کریم ، نشست بیژن سلیمان پور با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جدید پرند به منظور بررسی مشکلات و نیازهای این شهر برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در این جلسه با اشاره به جایگاه شوراها در نظام اسلامی گفت : شوراهای اسلامی یکی از برکات جمهوری اسلامی ایران و نهادی برای واگذاری امور مردم به خودشان است.

سلیمان پور افزود : نقش شورای شهر در توسعه شهر انکار ناپذیر است و در فرصت حضور در این نهاد مقدس ، باید به شهروندان عزیز خدمت کرده و از حاشیه ها دوری کرد.

وی با اشاره به وضعیت شهرجدید پرند اظهار داشت : متاسفانه احداث یکصد هزار واحد مسکن مهر در پرند بدون برنامه ریزی و تامین سرانه ها ، شرایط بسیار سخت و دشواری را در این شهر ایجاد نموده است .

فرماندار رباط کریم با بیان اینکه امکانات موجود به هیچ وجه  پاسخگوی مطالبات فراوان مردم پرند نیست ، تصریح کرد : برون رفت از این وضعیت ، بدون شک توجه جدی مسئولین و مراجع فرا دستی به ویژه وزارت راه و شهرسازی را می طلبد.

سلیمان پورگفت :  با توجه به نوپا بودن شهرداری و پایین بودن درجه آن ( درجه یک) برای شهری با این مختصات ، انتظار معجزه ای از شهرداری نیست .

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم خاطر نشان کرد : متاسفانه نه تنها سرانه های پرند در گذشته تامین نشده ، بلکه هم اکنون نیز عزم و اراده ای از سوی شرکت عمران پرند برای همکاری با شهرداری در جهت تامین سرانه ها وجود ندارد.

وی عنوان  کرد : این در حالی است که مهندس نریمان معاون محترم وزیر و مدیرعامل   شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با نگاه بسیار مثبت و ارزنده مدیریتی شان ، همواره بر انجام این همکاری ها و مساعدت های لازم برای پیشبرد برنامه های شهری توسط شهرداری تاکید کرده اند.

در ادامه این جلسه شهردار و اعضای شورای اسلامی پرند به بیان نظرات خود و مشکلات شهر پرند پرداختند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *