نشست صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مجمع خیرین مدرسه ساز رباط کریم

نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مدیر آموزش و پرورش و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان رباط کریم در سالن جلسات شهرداری برگزار شد .

به گزارش رباط نیوز، نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مدیر آموزش و پرورش و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان رباط کریم در سالن جلسات شهرداری برگزار شد .

مختاری در ابتدای جلسه ضمن عرض خیر مقدم به اعضای مجمع اظهار داشت : امیدوارم با تشکیل این جلسه و قدوم پر خیر و برکت شما در کنار همفکری و تبادل نظر در برنامه ریزی های شهرداری بتوانیم اقدامات خوب و ارزنده ای را در این راستا انجام دهیم.

وی ادامه داد : بخشی از فضا های آموزشی در کشور توسط خیرین ساخته می شود که این موضوع در بعد از انقلاب رشد چشمگیری داشته است و جای بسی خوشحالی و سعادت است که مدیریت شهری نیز در کنار شما و همگام با کارهای خیر شما کمک حال باشد .

براساس این گزارش در ادامه جلسه آقای رفیعی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم درسخنانی اظهار داشت : هم اکنون ۵ مدرسه خیر ساز در شهرستان در حال ساخت است که این خود نشان از فرهنگ دوستی و توجه خیرین عزیز به این امر دارد که علاوه بر رضای خداوند راضای خلق خدا را نیز در پی دارد.

وی گفت : یکی از سیاستهای دولت محترم نیز بهره گیری و مشارکت فعال همه بخش ها و دستگاههای اجرایی در این امر خیر است که میتواند نقش بسیار تاثیر گذاری در افزایش سرانه های فرهنگی و آموزشی شهرستان داشته باشد در ادامه جلسه حسنلو رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز در سخنانی به بیان دیدگاههای خود پرداخت و ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه پیشنهاداتی را به انجمن خیرین مدرسه ساز ارائه داد .

اعضای شورای اسلامی شهر نیز در سخنان جداگانه ای جلب مشارکت‌های مردمی در امور خیریه را بهترین راه حل برای رفع مشکلات آموزشی و پرورشی دانستند و کمک خیرین را بعنوان زمینه ای مساعد جهت رفع دغدغه‌ها و مشکلات آموزشی بر شمردند.

در پایان جلسه شهردار رباط کریم از تلاش بی وقفه اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان تشکر و قدردانی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *