نشست شورای مشورتی امور قرآنی تبلیغات اسلامی با مسئولین دارالقرآن شهرداری رباط کریم

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی رباط کریم به همراه اعضای شورای مشورتی با مسئول آموزش دارالقرآن شهرداری دیدار و در خصوص تعامل و همکاری آموزشی و ترویج فرهنگ قرآنی در شهرستان گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز،عابد اسماعیل زاده، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی رباط کریم به همراه اعضای شورای مشورتی با باقریان، مسئول آموزش دارالقرآن شهرداری، ۱۵ مهر جاری دیدار و گفتگو کردند.
اسماعیل زاده، با بیان این که در این نشست در خصوص تعامل و همکاری آموزشی و ترویج فرهنگ قرآنی در شهرستان بحث و تبادل نظر شد، عنوان کرد: یکی از موضوعات مطرح شده در این نشست، مقدمات برگزاری دوره های تربیت معلم قرآنی توسط دارالقرآن شهرداری بود و این که باید در خصوص برگزاری و هزینه کلاس ها و بکار گیری مربیان قرآنی و حق الزحمه اساتید مصبه شهرستانی و هماهنگ داشته باشیم.
این مسئول، افزود: در ادامه، حجت الاسلام میرزایی و زهرا درخشانی و شهناز بنائیان نیز به مسائل متعددی در این زمینه اشاره کردند و باقریان نیز به سطح بندی اساتید تاکید داشت.
در پایان کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی رباط کریم ضمن قدردانی از فضای به وجود آمده در جهت ارتباط با فعالان قرآنی به ادامه ارزیابی های مؤسسات و خانه های قرآنی تاکید و نظارت بیشتر بر عملکرد آنان را خواستار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *