نشست اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مسئولین واحدهای نصیرشهر

در نشست اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مسئولین واحدها در محل شورای اسلامی از مسئولین واحدهای شهرداری نصیرشهر تقدیر به عمل آمد.

به گزارش رباط نیوز، در ابتدای مراسم بعد از محمدرضا تیمورپور نایب رئیس شورای اسلامی، علی شعبانی و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قاسمی ، دکتر مقیمی و علیرضا حسنی اعضای شورای اسلامی، ضمن تبریک پیشاپیش سال نو به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند و بر پیگیری خروجی جلسات و ارائه راهکارهای مناسب جهت خدمات هر چه بیشتر  و تکریم ارباب رجوع  تاکید کردند.

سپس مسعود اصغری رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و تقدیر و تشکر از شهردار و پرسنل شهرداری اشاره کردند که نباید نادیده بگیریم که در شش ماهه دوم کارهای برجسته ای در زمینه مدیریت پروژه های عمرانی، بودجه و برنامه ریزی  برای سال ۹۳ انجام گرفته است.

در ادامه محمودپور شهردار نصیرشهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهرداری، اظهار داشت: شهرداری مسئول مدیریت شهر است و به عنوان هسته مرکزی مدیریت شهر، هدایت، نظارت و جلب مشارکت سایر مجموعه ها می باشد و رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری می تواند شاخصی مناسب برای سنجش عملکرد شهرداری باشد، یعنی هر چه شهرداری عملکرد بهتری داشته باشد، رضایت شهروندان بیشتر خواهد شد.

شهردار نصیرشهر تصریح کرد: ارائه خدمات بیشتر و جلب رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری سر لوحه برنامه ها و اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر نصیرشهر  قرار دارد.

وی در مورد پروژه های عمرانی در سال جاری یادآور شد: پروژه هایی که در دهه مبارک فجر توسط معاون محترم هماهنگی امور عمرانی افتتاح شد، پروژه هایی بودند که در راستای هدف فوق صورت پذیرفتند و اساس این اقدامات زیربنایی رضایت شهروندان بود که بحمدالله طبق برآوردها و نظرسنجی های انجام شده این امر مهم حاصل شده است.

در ادامه مسئولین واحدها ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به بیان مشکلات فرارو و ارائه دیدگاهها و نظرات سازنده جهت رفع موانع و مشکلات پرداختند.

در پایان این مراسم به پاس تلاشها و خدمات شبانه روزی مسئولین واحدهای شهرداری نصیرشهر به ویژه آماده سازی پروژه های افتتاحی دهه مبارک فجر، با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *