امام جمعه رباط کریم: نباید برخی‌ها در رباط کریم از فتنه گران دعوت کنند

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: برخی از آقایان در رباط کریم جلسه ای را تشکیل دادند و در آن افرادی را دعوت کرده بودند که محکوم به فتنه در سال ۸۸ هستند اینها محکوم به فتنه هستند و شهرستان جایی برای حضور این گونه افراد ندارد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر، اظهار کرد: نماز جمعه پیام هایی دارد که هر کدام از نمازگزاران باید این پیام ها را به گوش مردم برسانند.

وی غیبت را یکی از گناهان بزرگ خواند و ابراز کرد: غیبت تمام ارتباطات و اطمینان ها را از بین خواهد برد، ائمه اطهار(ع) از انجام غیبت مردم را منع کرده اند.

امام جمعه رباط کریم در ادامه نگاه غضبناک به مؤمن را یکی دیگر از موضوعاتی دانست که ائمه اطهار(ع) بر عدم اجرای آن تأکید دارند.

حجت الاسلام محمدی نژاد در ادامه به دعوت از سران فتنه در رباط کریم در برخی جلسات اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته جلسه ای را برخی از آقایان در رباط کریم تشکیل دادند که افرادی را دعوت کرده بودند که محکوم به فتنه در سال ۸۸ هستند اینها محکوم به فتنه هستند و نباید برخی ها در شهرستان از آن ها دعوت کنند، شورای تأمین موظف است که شهرستان را از حضور چنین افرادی به دور نگه دارد.

وی تأکید کرد: این قائله ختم به خیر شد اما آقایان عزیز باید بدانند شهرستان جای این کارها نیست ، انجام این گونه کارها دهن کجی به اصل نظام و شهدا است و اصلا پذیرفتنی نیست.

امام جمعه شهرستان رباط کریم ادامه داد: مسئولان محترم باید موضوعات انتخابات را کنترل کنند و بنده هم از شورای تأمین به خاطر اقدام شان تشکر می کنم.

وی اظهار کرد: ۱۶ آذر باید نمادی از روحیه استکبار ستیزی در میان دانشجویان باشد متأسفانه موضوع تحصیل و پژوهش روند نزولی داشته و این مایه تأسف است، اقایان دانشگاه ها را صحنه ای برای جناح های سیاسی کرده اند، کسانی که در فتنه ۸۸ حضور داشته اند را در سخنرانی های دانشگاه ها راه می دهند، این ها همان مصداق پروژه نفوذ هستند که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر آن تأکید ویژه ای دارند.

حجت الاسلام محمدی نژاد ادامه داد: نباید دانشجوپرخاشگر باشد، متأسفانه برخی ها می خواهند در کشور دوم خرداد را تجدید کنند.

وی در ادامه با اشاره به سخنرانی رییس جمهور در دانشگاه ابراز کرد: رییس جمهور خوب بود که در دانشگاه شورای نگهبان را مورد اعتراض قرار ندهد، اقای رییس جمهور باید بداند که نظارت استصوابی خود ایشان را به مرحله رییس جمهوری رسانده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *