نامه آجورلو به تاج: حکم محرومیت تراکتورسازی را لغو یا تعلیق کنید

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال خواستار تعلیق یا لغو محرومیت هواداران این تیم شد.

به گزارش رباط نیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مصطفی آجورلو در نامه‌ای خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرد با برگزاری مسابقه حساس هفته بیست و سوم مقابل گسترش فولاد در تبریز، از نماینده فوتبال ایران در آستانه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حمایت شود.

متن این درخواست به این شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای مهدی تاج
ریاست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام

با صلوات بر محمد و آل محمد پیرو اعلام حکم محرومیت این باشگاه از برگزاری یک مسابقه در ورزشگاه خانگی با عنایت به حضور تیم فوتبال تراکتورسازی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و در شرایطی که نماینده فوتبال ایران در مسابقه هفته آتی آخرین بازی خانگی خودش پیش از آغاز رقابت‌های آسیایی را مقابل هواداران خودش برگزار می‌کند، بدینوسیله از جنابعالی درخواست می‌کنم به منظور لغو یا تعلیق محرومیت در نظر گرفته شده در این موقعیت حساس دستور اقدام فرمایید.

با توجه به رفتار شایسته هواداران تراکتورسازی در دو مسابقه اخیر و در ورزشگاه امام رضا (ع) به نظر می‌رسد این اقدام می‌تواند زمینه تقویت روحیه تیم و همدلی و انسجام بیشتر را در آستانه مسابقات حساس آسیایی فراهم سازد و نماینده فوتبال ایران پس از انجام یک مسابقه پرشور خانگی در برابر هواداران متعصب خودش وارد کارزار آسیایی گردد.

پیشاپیش از حمایت و همراهی جنابعالی در جهت تقویت روحیه و بالا بردن انگیزه نماینده فوتبال ایران در آستانه مسابقه حساس آسیایی برابر الاهلی عربستان تشکر می‌کنم.»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *