میلاد پر شکوه حضرت فاطمه زهرا(س) مبارک باد

السلام‌علیک یا بنت رسول‌ الله یا قره عین ‌النبی! به دیار خاک‌نشینان خسته‌دل خوش آمدی! اعظم رسولان یار، منتظر قدومت بود تا بر دستان زیبای تو گل بوسه بنشاند. ای حبیبه‌ی حق! به شبستان دیده‌ی شیعه خوش آمدی! امروز کوچه‌های چشم و دیار دل را به مشکات شادی میلاد نور، چراغان نموده‌ایم؛ چه خجسته لحظه‌ای […]

السلام‌علیک یا بنت رسول‌ الله یا قره عین ‌النبی! به دیار خاک‌نشینان خسته‌دل خوش آمدی! اعظم رسولان یار، منتظر قدومت بود تا بر دستان زیبای تو گل بوسه بنشاند. ای حبیبه‌ی حق! به شبستان دیده‌ی شیعه خوش آمدی! امروز کوچه‌های چشم و دیار دل را به مشکات شادی میلاد نور، چراغان نموده‌ایم؛ چه خجسته لحظه‌ای که روح قیام و نور نماز و طاووس بهشت، می‌دمد و می‌تابد و می‌خرامد از عرش برین به سوی ساکنین خاک.

سلام بر اسوه‌ی نسوان و انیس تنهایی علی. دل‌های اهل ایمان فدای پینه‌ی دست‌هایت باد. تو دنیا را به هیچ انگاشتی و دریغا که عبرت‌آموزان از زیّ زاهدانه‌ات اندکند و دیده بر خشت‌های خاکی خانه‌ات فرو بسته‌اند.

ای آیت علیای خدا، ریحانه‌ی رسول، زهرا! به لحظه ولادت و به نور سیمایت سوگند؛ ما بهشتی به جز عنایت تو نمی‌خواهیم و بر ولایت خاندان خدایی‌ات پایداریم.

هم آوا با فرشتگان عرش و مقربان ملکوت، در خجسته میلاد آیت کبرای کردگار، حضرت صدیقه‌ی صالحه(س)، زبان به تهنیت گشوده و دل به نشاط و شعف می‌سپاریم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *