مهران مدیری بهترین مجری تلویزیونی در نوروز ۹۷

دبیر جشنواره نوروزی “سین سیما” گفت: ۲۲ فروردین ماه پایان رای گیری بهترین‌های نوروز ۹۷ است و شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) طی مراسمی خاص آمار نهایی اعلام شده و در خدمت منتخبین مردم خواهیم بود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از میزان، دبیر جشنواره نوروزی “سین سیما” گفت: ۲۲ فروردین ماه پایان رای گیری بهترین‌های نوروز ۹۷ است و شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) طی مراسمی خاص آمار نهایی اعلام شده و در خدمت منتخبین مردم خواهیم بود.

مهران مدیری بهترین مجری تلویزیونی در نوروز 97/برگزیدگان سین سیما شب مبعث رسول اکرم (ص) معرفی می‌شوندناصر کریمیان دبیر جشنواره نوروزی “سین سیما” در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین نتایج آراء مردمی این جشنواره گفت: آراء مردمی در خصوص برگزیدگان

برنامه‌های نوروز۹۷ در سامانه سروش هر لحظه در حال بروز رسانی است و نمی‌توان آمار دقیقی اعلام کرد، زیرا هر لحظه بر تعداد رای دهندگان افزود شده و جایگاه‌ها هر لحظه در حال تغییر هستند.

وی درباره تعداد شرکت کنندگان در رای گیری بهترین‌های صدا و سیما در نوروز ۹۷ تاکید کرد: آنچه مشخص است اینکه تا پایان وقت دیروز رقمی نزدیک به یازده میلیون و هشتصد هزار رای توسط سامانه دریافت شده که تعداد آن هر لحظه در حال افزایش است.

کریمان ادامه داد: این آراء به تفکیک در مورد مجریان، برنامه‌ها، سریال‌ها و بخش‌های مختلف تولیدات شاخص سیما صورت گرفته و ارزیابی بر اساس نظرات عمومی مردم انجام پذیرفته است.

وی درباره مقایسه استقبال مردم از برنامه‌های تلویزیون نسبت به سال گذشته اضافه کرد: نسبت به سال گذشته استقبال بسیار بهتری از برنامه‌های سیما شده است. آمار مخاطبین برنامه‌های نوروزی امسال بسیار بالا بوده و نزدیک به ۸۶% از مردم جزو بینندگان برنامه‌های نوروزی سیما بوده اند. این آمار نشان دهنده اقبال مردم به برنامه‌های نوروزی است.

دبیر جشنواره نوروزی “سین سیما” درباره اعلام نهایی بهترین‌های سیما تصریح کرد: ۲۲ فروردین ماه پایان رای گیری بهترین‌های نوروز ۹۷ است که شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) طی مراسمی خاص آمار نهایی اعلام شده و در خدمت منتخبین مردم خواهیم بود.

وی درخصوص چگونگی شرکت مخاطبان در رای گیری سین سیما افزود: مردم برای شرکت در این رای گیری می‌توانند بهسامانه *۶۲# مراجعه کرده و در آنجا رای خود را لحاظ نمایند. برای دریافت آرا لحظه‌ای نیز می‌توانند به اپلیکشین سروش مراجعه کرده و در آنجا آمار را مشاهده کنند.

کریمیان با اشاره به صدرنشینی فعلی مهران مدیری در میان مجریان سیما خاطرنشان کرد: در بین مجریان صدا و سیما در برنامه‌های نوروز ۹۷ “مهران مدیری” با آماری نزدیک به ۹۰۰ هزار رای تاکنون رتبه اول بهترین مجریان را در اختیار دارد. البته این آراء لحظه‌ای تغییر می‌کند و ممکن است در همین لحظه برخی از آمار‌ها تغییر کرده باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *