پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا خبر داد: بازداشت برخی از منافقان در ناآرامی‌های اخیر

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سرهنگ مجید امیر عبداللهیان ظهر امروز در نخستین مجمع بسیج شهرستان در دارالقرآن رباط کریم اظهار کرد: امروز شجره طیبه بسیج در منطقه گسترش پیدا کرده و درخت انقلاب تنومندتر از گذشته شده است.

وی ادامه داد: عمق تفکر انقلابی را در می توان در کشورهای منطقه و بخش‌هایی از دنیای غرب دید، به طور قطع نفوذ این تفکر به دیگر نقاط صورت گرفته است.
سرهنگ امیرعبداللهیان بیان کرد: زمانی که ۱۲ استان سوریه سقوط کرده بود سردار همدانی و سلیمانی وارد میدان شدند و با تشکیل بسیج مردمی سلاح‌های ارتش را به مردم دادند تا بتوانند مقابل داعش بایستند و این عمل بازی را به نفع اسلام پیاده کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به ناآرامی‌های اخیر برخی مناطق تصریح کرد: دشمنان انقلاب به این باور رسیده اند که ایران به قدرت خود کنترلی هوشمند رسیده است و با انکه اغتشاشات امسال بسیار قوی تر از گذشته بود اما توانستیم به درستی با آن مقابله کنیم.
سرهنگ عبداللهیان تاکید کرد: مردم صف خود را از اغتشاشاگران جدا کردند و برخی افراد دستگیری‌ شده از منافقان بودند که با اعتراضات مردمی موج سواری کردند.