معارفه فرمانده نیروی انتظامی جدید رباط‌کریم

معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی در سالن فجر رباط کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی در سالن فجر رباط کریم برگزار شد.

سیدمهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم در این مراسم با اشاره به شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: اگر سردار سلیمانی و فعالیتهای سپاه قدس نبود به طور قطع امروز نه اروپا و کشورهای دیگر نقطه امنی نداشتند.
وی ادامه داد: بسیج، سپاه و نیروی انتظامی در جریان اغتشاشات اخیر تلاشهای بسیاری را در راستای ارام سازی مناطق ایفا کرد.

فرماندار شهرستان رباط کریم در بخش دیگری از این مراسم، وظیفه نیروی انتظامی را در جامعه بسیار سنگین دانست و خاطرنشان کرد: تغییرات شتابنده جامعه امروز می طلبد تا نیروی انتظانی به روزباشد.
وی تاکید کرد: انواع جرائم و مشکلات پیش روی جامعه سبب شده تا نیروی انتظامی نسبت به گذشته کارامدتر باشد.

سرهنگ نورالهی جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در معارفه امروز فرمانده انتظامی رباط کریم در سالن فجر اظهار کرد: سردار سلیمانی فعالیتهای جهادی و خداجویانه داشت و هیچ گاه چشم داشت مادی در زندگی شخصی نداشت.
وی افزود: خون شهید سلیمانی سبب آرامش و دوام ام در منطقه شده است و باید قدردان چنین انسانهایی بود.

سرهنگ نورالهی ادامه داد: نظم و امنیت پایدار از اساسنامه‌هایی است که نیروی انتظامی همواره به آن پای‌بند بوده و هیچ گاه از تلاش خود کوتاه نیامده است.

به گزارش رباط نیوز، سرهنگ پور سعادت فرمانده انتظامی رباط کریم پس از ماه‌ها امروز تودیع و سرهنگ شیخ مراد مرادی به عنوان فرمانده انتظامی رباط کریم منصوب شد.

سرهنگ مرادی پیش از این پیش فرمانده انتظامی شهرهای ورامین، دماوند و فیروزکوه بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *