چرا با جان دانش آموزان رباط کریمی بازی می کنند؟/ مقصر واقعی این حادثه چه کسی است؟

۲۴ دانش آموز دختر رباط کریمی طی سانحه ای مصدوم و روانه بیمارستان شدند و به هر حال باید با مقصران این موضوع برخورد جدی شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز،امروز در حادثه سقوط یک دستگاه اتوبوس در داخل کانالی در حوالی بزرگراه یادگار امام تهران ۲۴ دانش آموز دختر رباط کریمی روانه بیمارستان شدند.

براساس این گزارش، ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل این حادثه اعزام شدند.

این دانش آموزان متعلث به دختران مقطع ابتدایی دبستان اندیشه واقع در خیابان مصلی شهر رباط کریم بوده که برای اردوی فرهنگی عازم یکی از پارک ها شده اند.

مادر یکی از دختران به خبرنگار ما گفت: فرزندان برای رفتن به اردو از منزل خارج شده اما پس از ساعتها دیدم که چنین حادثه ای رخ داده و طی آن فرزندان دچار کوفتگی و کبودی صورت گشته است.

گزارشی از محل بستری شدن دانش آموزان رباط کریم

آن طور که گفته می شود حدود ۴ معلم در این اتوبوس دانش آموزان را همراهی می کردند، آن ها مشغول به شعرخوانی بودند که به یک باره اتوبوس دچار سانحه می شود و هر کدام از دانش آموزان به یک سمت می روند.

فاطمه یکی از آن دختران است که او از ناحیه سر و صورت دچار جراحت شده و حال او مساعد نیست، پدرش روح الله فرقانی در این باره می گوید: دخترم در حالی که بر روی صندلی اش نشسته بود اتوبوس به داخل کانال آب سقوط می کند. دخترم به دلیل سقوط صندلی بر رویش از ناحیه سرو صورت دچار آسیب زیاد شده اما به گفته پزشکان زیاد جدی نیست و می تواند مرخص شود. از میان دانش آموزانی که در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری شده اند فقط دختر من بستری است. تمام آزمایشات و معاینات لازم توسط کادر درمانی بیمارستان صورت گرفته. مدیران اجرایی منطقه و استانی همراهی و همکاری لازم را انجام دادند و ما از آنها کمال تشکر را داریم.

گفته می شود تعدادی از دانش آموزان حادثه صبح امروز شنبه، دانش آموزان مدرسه اندیشه رباط کریم در بیمارستان های شریعتی، مدرس، حضرت رسول بستری هستند و معلمان و مدیران فرهنگی مستقر در بیمارستان امام خمینی(ره) از بیان اظهار نظر در خصوص این حادثه به خودداری کردند.

به هر حال باید عاملان و مقصرین این حادثه تنبیه شوند تا خانواده ها بتوانند به راحتی فرزندانشان را به مدارس بفرستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *