مشاور وزیر کشور در امورایثارگران: مدیران نباید به ساعتشان نگاه کنند، مردم را دریابند

مشاور وزیر کشور در امورایثارگران گفت: باید مدیران لباس رزم بپوشند، نباید مدیری به ساعتش نگاه کند و پس از اتمام ساعت کار به خانه برود بلکه در این روزها باید به مشکلات مردم پی برد و آنها را حل کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امورایثارگران در  شورای اداری شهرستان رباط کریم که ظهر امروز در فرهنگسرای معلم رباط کریم برگزار شد، گفت: در جنگ هشت سال دفاع مقدس علاوه بر آنکه شهدایی را تقدیم انقلاب کردیم چند درس و گنج برای کشور به ارمغان آورد که از آن جمله می توان به روحیه جهادی و جوان گرایی اشاره کرد.

وی ادامه داد:  باید مدیران لباس رزم بپوشند، نباید مدیری به ساعتش نگاه کند و پس از اتمام ساعت کار به خانه برود بلکه در این روزها باید به مشکلات مردم پی برد و آنها را حل کرد.

 عباسی عنوان کرد: جنگ شاید تباهی و سیاهی داشته باشد اما روی دیگری هم داشت تقویت روحیه فداکاری و ایثار، اینها مسائلی است که از جنگ بر جای می ماند.

وی گفت: اگر ما در عرصه هایی وارد روحیه جهادی شدیم و فرهنگ ایثار را در آنجا پیاده کردیم توانستیم پیشرفت کنیم، پیشرفت ما در هوافضا و … از این قبیل است اما اگر در دنیا گرایی وارد شدیم قافیه را باخته ایم.

 مشاور وزیر کشور در امورایثارگران ابراز کرد: قوانینی که درباره ایثارگران وجود دارد نباید به گونه ای باشد تنها قوانین خاک بخورند باید به این افراد احترام گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: المان سازی برای شهدا و ایثارگران بسیار کار خوبی است چرا که افراد بسیاری داشتیم که روی سیم خاردارها می رفتند تا یک‌گردان از آن خط عبور کند، این روحیه را باید ستود و یاد آن را گرامی داشت.

در ادامه سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم با تأکید بر اینکه مدیران باید خدمتگزاران به مردم و ایثارگران باشند، ابراز کرد: ایثارگران و شهدا حقیقتا صاحبان اصلی این کشور هستند و باید به پاسداشت آن ها قدرشان را بدانیم.

فرماندار رباط کریم گفت: ما در این کشو مدیون این شهدا هستیم و ارامش امروز را مدیون آن عزیزان هستیم.

وی ضمن قدردانی از مردم درباره تحمل مشکلات بی آبی و قطعی های برق در شهرستان رباط کریم، تأکید کرد: علی رغم تهدیدات دشمنان و ضدانقلاب ها اما هیچ کدام از مردم رباط کریم به خیابان ها نیامدند و تجمعی نکردند، حقیقتا باید قدر این مردم را بدانیم و مدیران نیز پوتین ها را بپوشند و لباس رزم بر تن کنند.

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *