شهروند رباط کریمی با پای پیاده به کربلا رفت +تصاویر

یکی از دلباختگان حضرت سیدالشهدا(ع) در رباط کریم امروز با پای پیاده به حرم شریف این بزرگوار اعزام شد.

ابراهیم پور اسفندیار، زائر امام حسین(ع) در گفت وگو با رباط نیوز با اشاره به هدف از زیارت امام حسین(ع) با پای پیاده اظهار کرد: سال گذشته و در ایام پیش از اربعین حسینی، مشکلات عجیبی برای ما ایجاد شده بود، گره این مشکلات به دست هیچ کسی باز نمیشد، در آن هنگام مشغول مشاهده نوحه های بودم که از کربلا پخش میشد که به یک باره دلم گرفت و گفتم یا حسین(ع) چرا ما را فراموش کردید.

وی افزود: این شروع یک زندگی دوباره بود، زندگی با حسین(ع) و این گونه شد تا قصد زیارت فرزند فاطمه زهرا(س) با پای پیاده را کردم.

پور اسفندیار ادامه داد: انشالله این راه را می روم تا پاها، چشم ها و گوش هایم در خدمت ائمه اطهار(ع) باشد.

این زائر کربلا همچنین می گوید: این زیارت را مسافر کربلا نام گذاشته ام و پرچم متعلق به کربلا است، دفتری دارم که حاجت های مردم در آن نوشته شده و در حرم شریف کربلا قرائت می شود.

وی با اشاره به برنامه های سفرش ادامه داد: این روزها یاد آور دستور الهی به امام حسین(ع) است تا به کربلا رود و با دشمن مبارزه کند، این روز را به سبب سفر امام(ع) به کربلا برای سفر برگزیدم.

پور اسفندیار بیان کرد: با پای پیاده به کربلا میروم و طی مسیر از شهرهای قم، اراک ،بروجرد، خرم آباد، پل دختر، ایلام و مهران عبور خواهم کرد و به مرز می روم.

وی ادامه داد: ۱۰ روز پیش از اربعین به نزدیکی مرز ایران و عراق خواهم رسید و انشالله سه روز پیش از اربعین به حرم شریف امام حسین(ع) می روم.

گفتنی است وی، پس از زیارت مرقد مطهر امامزاده عمادالدین(ع) و شهدای رباط کریم به زیارت یار کربلا اعزام شد.

1 4 3 2 5

ابراهیم پور اسفندیار

8 9

ابراهیم پور اسفندیار

7

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *