مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه رباط کریم: زندگی فاطمی باید در جامعه نهادینه شود

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه رباط کریم گفت: اگر بخواهیم سبک زندگی ما به آموزه های این بانو نزدیک شود باید به معنای واقعی حضرت زهرا(س)را به عنوان الگو به جامعه معرفی کنیم .

 به گزارش رباط نیوز، کامرانی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه رباط کریم ضمن تبریک میلاد حضرت صدیقه طاهره(س)،و سالروز تولد بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) اظهار داشت:ما مفتخریم که پیرو بانویی هستیم که به عنوان الگوی بشریت می باشد و بیش از دهها روایت وآیه قرآن نیز بر این واقعیت اذعان دارد از جمله آیه تطهیر که در شان حضرت زهرا(س) نازل شده است . این نگاه تبیین کننده جایگاه زن و خانواده در جامعه اسلامی است .

وی افزود:اگر بخواهیم سبک زندگی ما به آموزه های این بانو نزدیک شود باید به معنای واقعی حضرت زهرا(س)را به عنوان الگو به جامعه معرفی کنیم .

 کامرانی برنامه های جشن میلاد کوثر را بدین شرح اعلام داشت:در همین راستا جشنهای بزرگی در ۷ منطقه از شهرستان رباط کریم،نصیرشهر و پرند ،الاروروستاهای تابعه ،به منظور بزرگداشت مقام زن و تکریم روز مادرکه  به عنوان شالوده های خانواده محسوب می شوندبرگزارمی گرددکه با تاسی از سبک زندگی حضرت زهرا می توانند به حیات طیبه نائل گردند. هم چنین نشستهایی با محوریت تبیین زندگی حضرت زهرا(س)در سطح حوزه ها برگزار می گردد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه رباط کریم ادامه داد:هم چنین جهت ایجا نشاط در میان بانوان ،مسابفات فرهنگی و ورزشی در پارکها و سالنهای ورزشی ویژه دحتران جوان در نظر گرفته شده است .و نیز ارائه خدماتی به بانوان از جمله ایستگاه مشاوره مذهبی،خانوادگی ،تحصیلی ،خدمات بهداشتی در این هفته توسط حوزه های مقاومت برگزار می گردد .

کامرانی با اشاره به الگو بودن شخصیت حضرت زهرا(س)  ب افزود:در جامعه امروز که نظام سرمایه داری غرب با تهاجم فرهنگی خود سعی در ارائه الگویی مبتذل و غیر انسانی برای زنان و دختران مسلمان دارند. مسلما پرداختن به ابعاد گوناگون شخصیتی  حضرت زهرا (س) و شهدای زن ، که با الگو قراردادن حضرت زهرا(س) به دفاع از اسلام و ولایت پرداختند که وظیفه زنان امروز نیز با پیروی از این شهدا ،با حفظ حجاب و عفاف و حراست از دستاوردهای انقلاب به پیشرفت علمی و فکری و…. نظام اسلامی کمک نمایند .از  خداوند منان می خواهیم که ما را در این راه ثابت قدم قرار دهد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *