مسئولان شهرستان رباط کریم تأکید کردند؛۱۳آبان ماه نماد استکبار ستیزی مردم ایران/ ملت ما اهل سازش با مستکبران نیستند

مراسم روز ملی مبارزه با استکبار با حضور پرشور امت حزب الله و مسئولان شهرستانی در شهررباط کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، مراسم روز ملی مبارزه با استکبار با حضور پرشور امت حزب الله و مسئولان شهرستانی در شهررباط کریم برگزار شد.

براساس این گزارش،حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهر رباط کریم در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار ۱۳ آبان ماه به خبرنگار ما گفت:امروز  مردم ایران بار دیگر به ایادی استکبار نشان می دهند که اهل سازش با هر مستکبری نیستند و به همین خاطر همه  در این روز به خیابان ها آمده اند تا بگویند اهل سازش نیستیم و کسانی که از این حرکت دم می زنند اهل دنیا هستند و چنین نسخه ای را ما نمی پسندیم چرا که این نسخه متعلق به وابسته ها و دنیا پرستان است.

وی افزود: اگر امروز ملت ایران آمده اند این را از آرمانهای امام(ره)  فرا گرفته اند، آرمانی که آمریکا را شیطانی بزرگ می خواند و ما را  از سازش با او منع می کند.

حجت الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به این روز بزرگ به  خبرنگار ما گفت: ما به پاس گرامیداشت شهدای دانشجو و انزجار از آمریکای جنایتکار به خیابان آمده ایم،کسانی که به این ملت و فرزندان این کشور حمله کردند و خیابان ها را با خون جوانان ما شستند ما در اعتراض به آن ها در این روز حاضر می شویم و نفرت خود را از آنها اعلام میداریم.

وی ادامه داد: رمز مقاومت ملت ایران ابراز تنفر از استکبار جهانی است و بر همین اساس ما این روز را گرامی می داریم و همه به خیابان ها با حضور پرشور می آییم.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم نیز اظهار کرد: ۱۳ ابان امسال با سالهای اوائل انقلاب تفاوتی ندارد، ما با پیروی از راه و امام شهدا  و با روحیه استکبار ستیزی همچنان به مستکبران جهانی«نه» می گوییم و دشمنان انقلاب بدانند که این ملت همچنان بیدارند اگر چه سالهای بسیاری از عمر انقلاب اسلامی می گذرد.

صابری، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری رباط کریم نیز در ادامه این مراسم بزرگ به رباط نیوز گفت: این روزها یادآور خاطره دانش آموزانی  است که همراه با انقلاب در مبارزه با رژیم شاه و امریکا در صحنه ها حضور داشتند، این روز را به سبب ماهیت استکبار ستیزی آن گرامی می داریم.

وی افزود: این روزها دانشجویان پیرو خط امام(ره) ماهیت مستکبرانه آمریکا را فاش کردند و این رژیم را بر ملا کردند و این حرکت ضد آمریکایی شکل گرفت و امروز نیز در آن مسیر هستیم و همواره با پیروی از خط امام راحل روحیه استکبارستیزی از میان مردم بیرون خواهد رفت.

همزمان با این راهپیمایی بزرگ مردم نصیرشهر و پرند نیز در تجمعاتی جداگانه، بر عزم ملت در راستای مقابله با آمریکای مستکبر تأکید و خواستار عدم سازش با این دولت ها شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *