رئیس بیمارستان رباط‌کریم:

مرگ ۳ شهروند رباط‌کریمی در پی ابتلا به کرونا/ مردم به آمارهای کذب توجه نکنند

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها رباط‌کریم گفت: در مجموع این ویروس جان سه تن از شهروندان را گرفته و مردم به آمارهای کذایی و کذب توجه نکنند.

حامد اسدی، رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها رباط‌کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ما با اشاره به آخرین آمارهای مبتلایان به کرونا در شهرستان رباط کریم، اظهار کرد: از سی ام بهمن ماه تاکنون آمار مبتلایان کرونا ویروس در شهرستان رباط کریم به ۱۸۵ نفر رسیده است که از این تعداد ۸۲ نفر بستری شده اند.

وی افزود: از ۸۲ نفر افراد بستری شده، تست آزمایش ۲۱ نفر مثبت و ۲۵ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان رباط کریم بستری هستند.

دکتر اسدی یادآور شد: تمامی افرادی که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده است بستری نبوده و برخی از آنها در خانه قرنطینه هستند.

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها رباط‌کریم با اشاره به میزان مرگ افراد مبتلا به کرونا در شهرستان رباط کریم تأکید کرد: در مجموع این ویروس جان سه تن از شهروندان را گرفته و مردم به آمارهای کذایی و کذب توجه نکنند.

مردم از مراجعات غیر ضروری خودداری کنند

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها رباط‌کریم با قدردانی از زحمات فرماندار شهرستان رباط کریم و اعضای شورای تأمین، ابراز کرد: بیماران اگر مشکل تنفسی خاصی داشتند به بیمارستان مراجعه کنند و از مراجعات غیر ضروری خودداری کنند.

دکتر اسدی با قدردانی از زحمات پرستاران و کادر درمانی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)، نقش آنها را در مبارزه با کرونا مهم توصیف کرد و اظهار کرد: با تهیه امکانات حفاظتی برای کادردرمانی و پرستاران تا به امروز هیچ کدام از این همکاران مبتلا به کرونا نشده اند و ما موظفیم که قدردان و پرستاران و کادر درمانی باشبم.

باید نظارت بیشتری بر فضای مجازی صورت گیرد

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرای رباط کریم با انتقاد از فعالان مجازی، خواستار توجه جدی نهادهای نظارتی بر این مهم شد و تصریح کرد: ویروس کرونا را نباید دست کم گرفت اما نباید به گونه ای باشد که مردم را هم بیشتر نگران کنیم بلکه باید به گونه ای پیش رفت تا مردم با حفظ آرامش در کنار خانواده هایشان زندگی کنند، از این رو باید نظارت بیشتری بر فضای وجود داشته باشد تا بر شایعات دامن نزنند.

وی در انتقاد دیگری از فضای مجازی، خواستار توجه بیشتر فعالان مجازی به آمار دقیق مبتلایان به کرونا شد و عنوان کرد: این گونه نیست که آمارها را به صورت روزانه داشته باشیم بلکه ما آزمایشات بیماران مشکوک را به آزمایشگاه ارسال می کنیم و ممکن است در یک روز آمار ۵ نفر اضافه شود و در روز دیگری ۱۰ نفر، پس نباید گفت که افزایش آمارها به صورت یک دفعه ای ست چرا که این یک روش طبیعی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *