پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

مردم علما را نماد و رسانه دین می‌دانند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی در دیداربا علما و فضلای مستقر شهر پرند اظهار کرد: آنچه که مدنظر مقام معظم رهبری در تشکیل قرارگاه فرهنگی است این که مدیریت آن با امام جمعه و همراهی آن با روحانیت و نیروهای انقلابی باشد.

وی افزود: از علما انتظار می‌رود افراد شایسته و جهادی مساجد و مراکز فرهنگی شهر را به ما معرفی کنند تا در مسیر بررسی و حل مشکلات مردم از ظرفیت‌های آنها استفاده شود.

امام جمعه شهر پرند ادامه داد: در جامعه اسلامی کاری انجام نمی‌شود مگر به همت علما، اعتقاد من این است که اگر علما، حوزه علمیه و امامت جمعه در کنار هم قرار نگیرند مشکلات عموم مردم در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی ، مذهبی وسایر امور حل نخواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تا به امروز با کمک کارشناسان برخی مشکلات احصا شده، برخی دیگر هم با کمک شما احصا خواهد شد و برای رفع معضلات و کمبودها  برنامه‌ریزی خواهیم کرد، این مهم حاصل نخواهد شد مگر با اخلاص که در سیره ذوات مقدس اهل‌بیت و ائمه اطهار دیده می‌شود و الگوی ماست.

حجت‌الاسلام کاظمی گفت: کار ما و شما سخت‌تر است چون عقیده دارم برای ملجا بودن مردم در خط مقدم این جبهه باید حضور داشته باشیم و در شرایط سخت‌ و بحرانی نباید ناامید شویم، در زمان کار کردن در سختی حتما ائمه و حضرت حجت کمک کار ما خواهند بود.

وی تاکید کرد: مردم علما را نماد و رسانه دین می‌دانند ما آن چیزی که در توان داریم باید انجام دهیم تا رضایت مردم جلب شود، از خدا می‌خواهم توفیق خدمتگزاری به همه ما عنایت بفرماید.

انتهای پیام/*