مردم علما را نماد و رسانه دین می‌دانند

امام جمعه پرند گفت: مردم علما را نماد و رسانه دین می‌دانند ما آن چیزی که در توان داریم باید انجام دهیم تا رضایت مردم جلب شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی در دیداربا علما و فضلای مستقر شهر پرند اظهار کرد: آنچه که مدنظر مقام معظم رهبری در تشکیل قرارگاه فرهنگی است این که مدیریت آن با امام جمعه و همراهی آن با روحانیت و نیروهای انقلابی باشد.

وی افزود: از علما انتظار می‌رود افراد شایسته و جهادی مساجد و مراکز فرهنگی شهر را به ما معرفی کنند تا در مسیر بررسی و حل مشکلات مردم از ظرفیت‌های آنها استفاده شود.

امام جمعه شهر پرند ادامه داد: در جامعه اسلامی کاری انجام نمی‌شود مگر به همت علما، اعتقاد من این است که اگر علما، حوزه علمیه و امامت جمعه در کنار هم قرار نگیرند مشکلات عموم مردم در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی ، مذهبی وسایر امور حل نخواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تا به امروز با کمک کارشناسان برخی مشکلات احصا شده، برخی دیگر هم با کمک شما احصا خواهد شد و برای رفع معضلات و کمبودها  برنامه‌ریزی خواهیم کرد، این مهم حاصل نخواهد شد مگر با اخلاص که در سیره ذوات مقدس اهل‌بیت و ائمه اطهار دیده می‌شود و الگوی ماست.

حجت‌الاسلام کاظمی گفت: کار ما و شما سخت‌تر است چون عقیده دارم برای ملجا بودن مردم در خط مقدم این جبهه باید حضور داشته باشیم و در شرایط سخت‌ و بحرانی نباید ناامید شویم، در زمان کار کردن در سختی حتما ائمه و حضرت حجت کمک کار ما خواهند بود.

وی تاکید کرد: مردم علما را نماد و رسانه دین می‌دانند ما آن چیزی که در توان داریم باید انجام دهیم تا رضایت مردم جلب شود، از خدا می‌خواهم توفیق خدمتگزاری به همه ما عنایت بفرماید.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.