مراسم تقدیر از صنعتگران نمونه شهرستان رباط کریم

مراسم تقدیر از صنعتگران و تولیدکنندگان برتر شهرتان رباط کریم صبح سه شنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به همت اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، مراسم تقدیر از صنعتگران و تولیدکنندگان برتر شهرتان رباط کریم صبح سه شنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به همت اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم ۲۴ شرکت تولیدی و صنفی که تولیدات آنها قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را داشته و در طی سال گذشته به اشتغال پایدار دست یافته بودند اهدا شد.

مهناز ریاضتی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رباط کریم در این مراسم ضمن تقدیر از حضور مدعوین گفت:افزایش تولید، اجرای طرح های توسعه ، افزایش کمیت و بهبود کیفیت ، ایجاد اشتغال پایدار ، رقابت با محصولات خارجی دلیل انتخاب این ۲۴ شرکت که در عرصه کشوری نیز نامی هستند بوده است.

در مراسم تقدیر از صنعتگران نمونه سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم ، حسن نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی، صابر پرنیان مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران به ایراد سخن پرداختند.

در این مراسم سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان رباط کریم با بیان این که نرخ بیکاری در شهرستان ۱۲درصد است گفت:در حوزه شهرستان تمام تلاش مسئولان و مدیران بر کاهش میزان بیکاری است و امیدواریم با لوایح دولت و مصوبات مجلس به سرعت به سمت ایجاد اشتغال پایدار در رباط کریم حرکت کنیم.

وی با بیان این که رباط کریم می تواند بستری برای سرمایه گذاری تولیدکنندگان تهرانی باشد تصریح کرد:رباط کریم به دلیل همجواری با فرودگاه و راه آهن و مترو در شهر پرند و همچنین با دارا بودن زیرساختهای اولیه می توانند محیطی برای سرمایه گذاری صنعتگران و تولیدکنندگان تهرانی باشد.

گفتنی است در این مراسم بیشترین انتقادها از قانون ارزش افزوده ،بروکراسی اداری، بیمه تامین اجتماعی و کمبود آب توسط صنعتگران به سمع مسئولان رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *