مراسم تحلیف نمایندگان جدید در مجلس برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، منبع: انتهای پیام/*مراسم تحلیف نمایندگان جدید دیروز (یکشنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۹) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،مراسم تحلیف نمایندگان جدید دیروز (یکشنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۹) در صحن علنی مجلس برگزار شد.

این نمایندگان در دور دوم انتخابات ۲۲ شهریور ماه ۹۹ برگزار شده ‌بود توانستند حائز اکثریت آرا شوند.

این منتخبان ۱۰ حوزه انتخابیه پس از اینکه سوگند یاد کردند به عضویت در شعب مختلف درآمدند.

قرار است اعتبارنامه این منتخبان در شعب مربوطه بررسی شود.

به گزارش فارس متن سوگندنامه منتخبان مجلس شورای به شرح زیر است:

بسم‏ الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏

«من در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم. همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم.»

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری مراسم تحلیف ۱۰ نفر از منتخبان مردم در صحن علنی اظهار داشت: خدمت همکاران جدید عرض خوشامدگویی داریم و امیدوارم با وجود شما ۱۰ بزرگوار در جمع سایر همکاران و نمایندگان، مجلس خوب، کارآمد و خدمت‌گذار به مردم و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشیم.

منبع:

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *