مراسم تحلیف اعضای علی البدل شورای شهر پرند برگزار شد

مراسم تحلیف چهار تن از از اعضای علی البدل شورای شهر پرند به صورت موقت به ریاست فرماندار رباط کریم برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، سید مهدی ساداتی در این مراسم با تاکید بر سرلوحه قرادادن قانون در تصمیمات شوراهای اسلامی، گفت: اصل رضایتمندی و خدمتگزاری به مردم فقط با پایبندی به قانون و همدلی در بین اعضای شوراهای اسلامی صورت می گیرد.
وی  تصریح کرد: بر طبق ماده ۱۰۶ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران اصلاحیه ۱۳۹۶ و تبصره ذیل ماده ۷ همان قانون اعضای علی البدل در شرایط خاصی جایگزین اعضای اصلی می شوند که یکی از مهمترین دلایل مطرح شده در قانون «غیبت بیش از دو ماه» است.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم اظهار داشت: در حال حاضر فقط غیبت ۴ عضو شورای شهر پرند به ۲ ماه رسیده و از آنجایی که غیبت پنجمین عضو اصلی هنوز به ۲ ماه نرسیده است به همین خاطر فعلا نمی توانیم نفر پنجم علی البدل را به شورای شهر دعوت کنیم واگر تا چند روز آینده روند تحقیقات در خصوص پرونده شورای شهر پرند ادامه داشته باشد غیبت پنجمین عضو شورای شهر پرند نیز به دو ماه می رسد و ورود پنجمین عضو علی البدل به شورای شهر بلامانع خواهد شد.
در این مراسم ۴ تن از اعضای علیالبدل شورای شهر پرند با ادای سوگند ، به صورت موقت فعالیت خود را آغاز کزدند.

۱ دیدگاه

  1. ali پاسخ

    چرا پس از ۸ سال و آماده بون پایان کار مجتمع ایستا یک فاز صفر پرند هنوز که هنوز است سند مالکیت این مجتمع صادر نشده است ؟ مسئولین چه کار می کنند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *