مدیر کمیته امداد شهرستان رباط کریم:حمایت از ۴۰۰ دانش آموز رباط کریمی/ ۱۹ نخبه در عرصه های گوناگون داریم

مدیر کمیته امداد شهرستان رباط کریم گفت: تعداد دانش آموزانی که تحت پوشش این مرکز هستند حدود ۴۰۰ نفر است که این اداره به صورت سالیانه خدماتی را به آنها ارائه می دهد.

فتح الله عزیزی، مدیر کمیته امداد شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، اظهار کرد: تعداد دانش آموزانی که تحت پوشش این مرکز هستند حدود ۴۰۰ نفر است که این اداره به صورت سالیانه خدماتی را به آنها ارائه می دهد.

وی افزود: حدود ۱۰۰ نفر نیز از دانشجویان تحت پوشش این مرکز هستند که به تناسب نیز خدمات مطلوبی به آنها اعطا می شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان رباط کریم در ادامه با اشاره به برنامه های فرهنگی این اداره برای خانواده ها، ابراز کرد: برگزاری اردوهای تربیتی، کلاسعلی عقیدتی، آموزشهای سبک زندگی اسلامی، پیشگیری از اعتیاد، مشاوره پیش از ازدواج، فرزند پروری از مهمترین عناوین برنامه های این اداره برای خانواده ها است.

وی ادامه داد: در راستای تقویت بنیه فرهنگی خانواده ها، اردوهای زیارتی و سیاحتی را برگزار می کنیم و طی آن این افراد به جمکران، مشهد و … اعزام شدند.

عزیزی اضافه کرد: خوشبختانه برخی از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت این مرکز  رتبه های خوبی را در دانشگاه ها کسب کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تعداد دانش آموزان تحت حمایت این مرکز، ابراز کرد: در مجموع ۲۵۴ دانش آموز ابتدایی،۱۲۷ نفر راهنمایی و ۱۱۸ نفر دانش آموز دبیرستانی مبلغی بتلغ بر چهل میلیون تومان در راستای هزینه های تحصیلی دریافت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۹ نخبه عرصه های ورزشی، علمی، مذهبی و تحصیلی تحت خدمات این مرکز توانسته اند اقدامات مطلوبی را در کشور اجرا کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.