مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رباط کریم:

دست نیاز ۴۰۰ دانش آموز رباط کریمی به سوی مردم/ جشن عاطفه‌ها فرصتی مهم برای به دست آوردن دلها

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رباط کریم گفت: شهرستان رباط کریم ۴۰۰ دانش آموز نیازمند دارد و اگر همت مردم شهرستان باشد هیچ گاه این دانش اموزان روزهای تحصیل را نیازمند نخواهد بود.

فتح الله عزیزی، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز با اشاره به روزجشن عاطفه ها در رباط کریم اظهار کرد: در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند در زمان شروع مدارس جشن عاطفه ها را برگزارمی کنیم، این جشن ملی است که مردم نسبت به آن آشنایی کامل دارند.

وی افزود: امسال رویکرد جدیدی را برای برگزاری جشن عاطفه ها در نظر گرفته ایم وطی آن چادرها و …را جمع آوری کرده و فقط یک پایگاه در نزدیکی امامزاده عمادالدین(ع) داریم اما همکاران ما در شهر با افراد خیر و موثر چهره به چهره دیدار خواهند داشت و از آنها دعوت به حضور در چنین جشنی را خواهند داشت.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رباط کریم ادامه داد: شهرستان رباط کریم ۴۰۰ دانش آموز نیازمند دارد و اگر همت مردم شهرستان باشد هیچ گاه این دانش اموزان روزهای تحصیل را نیازمند نخواهد بود.

عزیزی تأکید کرد: آموزش و تحصیل دانش آموزان و رفع نیازهای این قشر می تواند به آینده کشور کمک کند پس جشن عاطفه ها می تواند بهانه خوبی برای رفع مشکلات نیازمندان باشد.

وی با اشاره به دیگر برنامه های این اداره در راستای توجه به نیاز دانش آموزان، خاطرنشان کرد: در همین راستا،  روزهای اینده جلسه ای را اولیا دانش آموزان خواهیم داشت تا آنها نیز بتوانند به دانش آموزان نیازمند کمک کنند و روزهای پاییزی را با آرامش خاطر به تحصیل بپردازند.

وی ادامه داد: انتظار داریم تا مبالغ و کالاهای اهدایی مردم در روز جشن عاطفه به ۳۰۰ میلیون ریال برسد تا بتوان نیازهای این دانش آموزان را برآورده کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *