مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران:شبکه‌های جم زندگی مردم را به سوی پوچ گرایی سوق می دهند

وی با اشاره به فعالیت شبکه‌های خارجی فارسی زبان در سطح دنیا، خاطرنشان کرد: شبکه جم با دارا بودن ۱۴ بخش فارسی در جهت حرکت و سوق دادن مردم به سمت پوچ گرایی فعالیت می کند.

به گزارش خبرنگار ما، احدجاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران در چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط‌کریم که ظهر امروز در دفتر امام جمعه رباط‌کریم برگزار شد، اظهار کرد: مولفه‌های مهمی برای ایجاد بسترهای فرهنگی در جامعه وجود دارد و شورای فرهنگ عمومی نیز می تواند در این راه گام‌های مهمی را بردارد.

وی افزود: در بررسی عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان تهران، شهرستان رباط‌‌کریم رتبه نخست را کسب و این جای قدردانی دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ادامه داد: تعامل و همدلی مسئولان رباط کریم توانسته مشکلات شهرستان را حل و فصل کند.وی ادامه داد: در شرایط فعلی کشور باید ادارات و سازمان‌ها تلاش خود را دو چندان و برای حوزه فرهنگ گامهای بزرگی را بردارند.

جاودانی ابراز کرد: ادارات باید از فعالیتهای جزیره‌ای و بدون کار تیمی خودداری کنند چرا که این گونه کاری از پیش نمی بریم.مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران ادامه داد: حقیقتا کتاب جایگاه مطلوبی در جامعه ما ندارد، امروزه ۸۰ درصد از چاپ نشریات و کتابهای دنیا را ۲۰ کشور عهده دار هستند و سیاستهای فرهنگی دنیا را تعیین می‌کنند از طرفی دیگر بیشترین فیلمها را نیز هالیوود تولید می کنند و از بودجه آمریکا ارتزاق می کند.

وی با اشاره به فعالیت شبکه‌های خارجی فارسی زبان در سطح دنیا، خاطرنشان کرد: شبکه جم با دارا بودن ۱۴ بخش فارسی در جهت حرکت و سوق دادن مردم به سمت پوچ گرایی فعالیت می کند.

وی تاکید کرد: تعدد مراکز فرهنگی یکی از موضوعاتی است که مطرح می شود، حقیقتا با این تعدد دستگاه‌ها و سیاستهای فرهنگی بودجه کاهش یافته و نمی توان فعالیتی را به سرانجام رساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *