مدیر عامل شرکت عمران شهرجدیدپرند خبر داد:۱۲ مدرسه آماده بهره برداری

مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: ما در مجموع در سایتهای مسکن مهر بر اساس نقشه ی کاربری اراضی در طرح جامع مصوب شورای عالی معماری شهرسازی کشور، فضاهایی را که برای آموزش در نظر گرفته شده و با مجوزی که از وزیرمسکن وراه وشهرسازی و مجمع عمومی شرکت مادرتخصصی شهرهای جدید در مجموع ۲۲ مدرسه را هدف گذاری کردیم.

مهندس هاشم زهی در گفت وگو با رباط نیوز اظهار کرد: در سالهای گذشته از این ۲۲مدرسه ی هدف ، شرکت عمران پی ، اسکلت و سقف ۱۴ مدرسه را با منابع درآمد داخلی به انجام رساند، براساس تفاهم دو وزیر راه و شهرسازی و آموزش و پرورش وقت،تکمیل ما بقی ساختمان این ۱۴ مدرسه را اداره کل نوسازی مدارس بایستی انجام میداد که تنها۲ تعداد از مدارس فوق تکمیل و ما بقی در حد اسکلت باقی ماند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند خاطرنشان ساخت: تعداد مدرسه نیمه کاره رها شده و ۸ مدرسه ی دیگر را ما از طریق مناقصه و با روش ۳۰% نقد و ۷۰ تهاتر املاکی که جزو منابع داخلی شرکت هستند ، دردستور ساخت و تکمیل قراردادیم و امروز که نیمه دوم شهریور ماه هستیم با افتخار اعلام می کنم،۱۱ مدرسه در مقاطع مختلف آموزشی توسط شرکت عمران شهر جدید پرند آماده بهره برداری است.

وی اظهارداشت : یک مدرسه را نیز اداره ی کل نوسازی مدارس تکمیل کرده و مجموعاً مهرماه امسال ۱۲ مدرسه به بهره برداری می رسد.

مهندس هاشم زهی با اشاره به جلسه ای که در شورای مسکن استان تهران با حضور استاندار، معاونین و اعضای این شورا داشتند افزود : در این جلسه مقرر شد در چند روز آینده کمیسیون تحویل پروژه ها، متشکل از همکاران فنی شرکت عمران، مشاورین ناظر، نماینده فنی نوسازی مدارس و نماینده آموزش و پرورش، نسبت به تحویل این واحدها به آموزش و پرورش اقدام کنند و در صورت وجود و مشاهده ی نواقص سازنده ، نسبت به رفع آنها اقدام نماید.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به هزینه هایی که این شرکت در جهت فرهنگ و آموزش و گسترش مراکز آموزشی نموده تشریح کرد: حدود ۳۰۶ کلاس هدف گذاری شده که در مجموع ۷۰۰ میلیارد بدون احتساب ارزش عرصه ،سرمایه گذاری شده است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به ساخت و تجهیز فضاهای فرهنگی و مذهبی گفت: مدارس فوق از لحاظ ساختار و امکانات علمی و مذهبی از جمله آزمایشگاه ، نمازخانه و کتابخانه منحصر هستند..

که این مسأله نویدی است برای نسل جوانی که انشاءالله در این مدارس تحصیل کرده خواهند کرد وبه فراگیری علم و پرورش روح و روان می پردازند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با تشریح دیگر امکانات این مدارس افزود:مدارس احداثی شرکت عمران پرند دارای آزمایشگاه مجهز، واحد مسکونی برای سرایداران و سرویس های بهداشتی مدرن و تهویه مناسب می باشند. مهندس هاشم زهی با اشاره به جلسه ۱۵ شهریور شورای مسکن استان گفت: کلیه دستگاههای خدمات رسان از جمله،آب و فاضلاب،برق و گاز نیز آمادگی خود را جهت نصب انشعابات لازم بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای اعلام کرده و شرکت آب وفاضلاب پیش تاز نصب انشعابات آب و فاضلاب می باشد.

وی در پایان گفت : نشانی مدارس ساخته شده را به ادارات گاز و برق نیز داده ایم تا نسبت به نصب انشعابات لازم در اسرع وقت اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *