رئیس عقیدتی سیاسی شهید انشایی نزاجا:

محیط سربازی باید مملو از شادابی و نشاط باشد

صبح امروز مراسمی با حضور رئیس عقیدتی و سیاسی ، فرماندهان، سربازان وظیفه و تحت آموزش مرکز مرکز تربیت و آموزش ۰۲ شهید انشایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، با قرائت آیات قرآن ، جنگ شادی و برنامه های هنری و … ضمن رعایت پروتکل بهداشتی و همراه با تجلیل از سربازان برتر برگزار گردید.

به گزارش رباط نیوز، صبح امروز مراسمی با حضور رئیس عقیدتی و سیاسی ، فرماندهان، سربازان وظیفه و تحت آموزش مرکز مرکز تربیت و آموزش ۰۲ شهید انشایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، با قرائت آیات قرآن ، جنگ شادی و برنامه های هنری و … ضمن رعایت پروتکل بهداشتی و همراه با تجلیل از سربازان برتر برگزار گردید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صبح امروز ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ مراسمی با حضور رئیس عقیدتی و سیاسی ، فرماندهان، سربازان وظیفه و تحت آموزش مرکز مرکز تربیت و آموزش سربازی ۰۲ شهید انشایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، با قرائت آیات قرآن ، جنگ شادی و برنامه های هنری و … ضمن رعایت پروتکل بهداشتی و همراه با تجلیل از سربازان برتر برگزار گردید.

حجت الاسلام والسملین هادی طالب زاده رئیس عقیدتی و سیاسی مرکز تربیت و آموزش ۰۲ شهید انشایی نزاجا طی سخنانی در این مراسم اعلام کرد: همچنان تلاش و همت مان بر این است که محیط سربازی مملو از شادابی و نشاط و خوشایند سازی برای جوانان باشد.

حجت الاسلام طالب زاده در سخنان خود تاکید کرد: جوانان عزیز ما امروز ثابت کردند که همانند جوانان نسل دفاع مقدس که پیروزی و سرافرازی را برای ملت به وجود آوردند و مانند جوانان مدافع حرم که ریشه انحراف و استکبار در منطقه را خشکاندند ، در جهت دفاع از نظام ،انقلاب ،امنیت و آرامش در خدمتگزاری آماده اند.

وی ادامه داد: محیط سربازی باید به گونه ای باشد که هم پادگان ها  از سربازان بهره مند باشند و هم سربازان عزیز در دوران سربازی از فرصت های پیش رو استفاده کرده و رشد و ارتقاء پیدا کنند.

رئیس عقیدتی و سیاسی مرکز تربیت و آموزش ۰۲ شهید انشایی نزاجا گفت: برای سازمان عقیدتی سیاسی سرباز جایگاه ویژه ای دارد و حسب تدابیر مقام معظم رهبری وظیفه داریم در جهت ارتقای کیفیت و نشاط  و بهره مندی موثر تلاش کنیم ، سازمان عقیدتی سیاسی برنامه های بسیار متنوعی برای بالا بردن کیفیت خدمت سربازی و نشاط سربازان در دستور کار خود دارد که ارتقاء نشاط سربازان از جمله این برنامه هاست.

وی در پایان اظهار داشت: عقیدتی سیاسی مرکز تربیت و آموزش ۰۲ شهید انشایی نزاجا آماده پذیرفتن ایده و پیشنهادات سربازان می باشد تا پس از بررسی های این ایده ها نسبت به اعمال آنها که قابلیت اجرا دارند ، اقدام شود.

گفتنی است این مراسم در راستای شیوه نامه اجرایی دستورالعمل طرح های فرهنگی ۱۳ گانه مصباح (برنامه های فرهنگی مدون سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ) و طرح فرهنگی مصباح ۱ ویژه کارکنان وظیفه سازمانی و تحت آموزش اجرا شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *