فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

بار قاچاقچیان کالا در رباط کریم به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از کشف ۲۷۷ عدد کاپشن خارجی قاچاق در این شهرستان رباط کریم خبر داد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، با اعلام خبر توقیف محموله ۴۱۵ میلیونی قاچاق در رباط کریم، اظهار کرد: مأموزان کلانتری ۱۱ مرکزی در حین گشت زنی در محورهای اصلی شهر به یک دستگاه خودرو سورای سمند مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: پس از بررسی های به عمل آمده از خودرو به راننده شخصی به نام« ا ا» مشخص شد خودرو حامل ۲۷۷ عدد کاپشن از انوع مارک های خارچی می باشد.

رییس پلیس شهرستان رباط کریم با اشاره به دستگیری متهم در شهرستان رباط کریم، خاطرنشان کرد: کارشناسان مربوطه ارزش کالای قاچاق کشف شده را چهارصد و پانزده میلیون ریال اعلام کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

سرهنگ پاشاکی با تأکید بر اینکه عزم پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با قاچاق کالا و قاچاقچیان جدی است، تصریح کرد: ورود کالای قاچاق به تولید داخلی صدمات جبران ناپذیری وارد می کند و تبلعات زیادی را از جمله بیکاری که ریشه تمام معضلات جامعه است به دنبال دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *