محدودیت‌های ترافیکی ۱۴ خرداد/ از مسیرهای ویژه اتوبوس‌ تا ممنوعیت‌ تردد خودروهای شخصی

رئیس پلیس راه ویژه غرب استان تهران از محدودیت‌های ترافیکی خودروهای شخصی، کامیون‌ها و اختصاص مسیر‌های ویژه به اتوبوس‌های زائران خمینی کبیر در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد خبر داد.

سرهنگ قباد قیطاسی رئیس پلیس راه ویژه غرب استان تهران عصر امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در تهران با اشاره به تمهیدات پلیس در سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، اظهار کرد: پیش بینی می‌کنیم ۷ هزار اتوبوس از سراسر کشور به سمت حرم امام راحل حرکت کنند که به اتوبوس‌های فاقد استاندارد اجازه ورود داده نمی‌شود.

وی از انسداد برخی محورها برای خودروهای شخصی به استثنای اتوبوس‌های زائران خبر داد و گفت: در محورهای پل حسن آباد به سمت تهران، فرودگاه حضرت امام و  محورهای شورآباد، واوان و روستای کمالیه با استقرار خودروهای پلیس از ورود خودروها به آزادراه‌ها جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس راه غرب استان تهران تأکید کرد: محور جایگزین این محور‌ها اتوبان تهران_ساوه است.

وی با اشاره به محدودیت تردد کامیون‌ها در اتوبان تهران_قم در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد تشریح کرد: این محدودیت از میدان امام خمینی(ره) رباط کریم به سمت جاده شورآباد منتهی به اتوبان قم و از میدان الغدیر اسلامشهر به سمت جاده واوان و منتهی به آزاد راه تهران_قم ایجاد می‌شود.

قیطاسی ادامه داد: همچنین ممنوعیت تردد کامیون از پل قاسم آباد کهریزک به سمت تهران و پاسگاه پلیس راه حسن آباد به سمت تهران برای انتقال ترافیک به جاده چرم شهر را در دستور کار قرار دادیم.

آماده‌باش یک بالگرد و ۲۰ جرثقیل/ خدمت‌رسانی ۵۲ تیم پلیس‌راه

رئیس پلیس راه غرب استان تهران ادامه داد: ۲۰ واحد جرثقیل در سطح خیابان‌ها برای کمک‌رسانی به خودروها و یک فروند بالگرد جهت گشت زنی در محورهای اصلی تحت پوشش به کار می‌رود.

وی تأکید کرد: ۵۲ تیم پلیسی در حوزه ترافیکی غرب استان تهران به روند آرام سازی ترافیک حاصل از تعطیلات پیش روی کمک خواهند کرد.

قیطاسی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس راه غرب استان تهران در روزهای ۱۳ و ۱۴ خردادماه در پوشش ترافیکی از تمام توان خود در محورهای منتهی به حرم مطهر امام و در سه پاسگاه پلیس‌راه بهره مند خواهد شد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *