مادرِ حمید صفت: پسرم قاتل نیست

مادر حمید صفت جزییات تازه‌ای از ماجرای مرگ شوهرش را روایت کرد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از شهروند، مادر حمید صفت جزییات تازه‌ای از ماجرای مرگ شوهرش را روایت کرد.
بخشی از اظهارات مادر خواننده معروف رپ را در ادامه می خوانید:
* حدود ساعت ۱۱صبح بود که حمید آمد. حمید هم رفت و کنار حاج آقا نشست. به همسرم گفت چرا با حاج خانم دعوا می‌کنی و چرا روی مادرم دست بلند کردی که حاج آقا در جواب گفت: «بازم می‌زنم.» حمید هم میز روبه‌روی کاناپه را برگرداند. از همین جا درگیری بین آنها بالا گرفت.

* من چندبار به حمید تشر زدم که حلالت نمی‌کنم، اگر با هوشنگ دعوا کنی، همسایه‌ها هم آمدند. یکی از آنها به حمید گفت بیا بریم خانه ما تا کمی آرام شوی اما حمید گفت من با مادرم از این خانه می‌رویم، بعد هم مقداری از وسایلم را جمع کردم و از آن‌جا رفتم.

* من ندیدم حمید ضربه‌ای بزند. من از ابتدای این درگیری آن‌جا بودم؛ حمید نه چیزی دستش بود و نه با دست یا پا ضربه‌ای به حاج آقا زد. پسر من قاتل نیست.

* بعد از این‌که ما از آن‌جا رفتیم، حال همسرم بد شد و همسایه‌ها  با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان منتقل کردند و من هم وقتی خبردار شدم، بلافاصله به بیمارستان رفتم؛ سه روز در بیمارستان بستری بود.

مجید امجدی، وکیل مدافع حمید صفت به برخی از جزییات دیگر این پرونده اشاره کرد و گفت: «پزشکی قانونی هنوز علت اصلی مرگ را اعلام نکرده و مراسم خاکسپاری انجام نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *