ماجرای قطعی برق و سردرگمی مردم در ادارات رباط کریم +تصاویر

ماجرای قطعی برق و به تبع از کار افتادن سیستم خدمات رسانی به ارباب رجوع در برخی از ادارات و بانکهای رباط کریم به یکی از مشکلات عمده و اساسی این منطقه نه چندان دور از پایتخت تبدیل شده است. مشکلی که روزانه مردم بسیاری را تا ساعتها در ادارات سردرگم و یا روانه خانه می کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز؛ ماجرای قطعی برق و به تبع از کار افتادن سیستم خدمات رسانی به ارباب رجوع در برخی از ادارات و بانکهای رباط کریم به یکی از مشکلات عمده و اساسی این منطقه نه چندان دور از پایتخت تبدیل شده است. مشکلی که روزانه مردم بسیاری را تا ساعتها در ادارات سردرگم و یا روانه خانه می کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز؛ پس از آن که اداره برق نتوانست سیستم یکپارچه ای را در کنترل مصرف و دعوت مردم به صرفه جویی در برق پیاده سازی کند، کار به قطع آنلاین شبکه برق در شهر رباط کریم و دیگر نقاط رسید؛ مرکز دیسپاچینگ این منطقه که گویا در شهرستان بهارستان واقع شده است اقدام به قطع مکرر برق تمام مناطق شهرستان رباط کریم می کند و این اواخر نیز از طریق رسانه ها ساعات احتمالی خاموشی اعلام می شد هرچند که این رویه نیز به گونه منظم رعایت نمی شد.

اما حکایت قطعی مکرر برق نه تنها برخی از کسبه ها را متضرر می کند بلکه موجب تعطیلی ادارات و گرد هم نشینی کارمندان در این مراکز نیز می شود.

خبرنگار ما طی روزهای گذشته با حضور در برخی از ادرات و بانکها این طور روایت می کند که علی رغم آنکه ادارات می دانند با قطعی برق مواجه هستند اما کاری برای جایگزینی برق نمی کنند.

در این تصویر می بینید که مردم به خاطر قطعی برق پشت درب ادارت ایستاده اند و منتظر هستند تا با آمدن برق، درب ادارت نیز باز شود.

این مشاهده خبرنگار ما نشان می دهد که بانکها نیز به معضل تعطیلی و عدم پاسخگویی به امورات مردم دچار شده اند.

البته در این بین؛ کارمندان یکی از ادارات نیز در محوطه بیرونی حضور یافته و به مشکلات مردم رسیدگی می کردند که این عملکرد جای تقدیر دارد.

با این حال باید سوال را پرسید که چرا که اداره برق فکری برای جایگزینی و عدم خاموشی در ادارات نمی کند؛ چرا مردم باید ساعتها در خاموشی و پشت درب های بسته و یا نظاره گر کامپیوترهای خاموش ادارات باشند؛ بهتر نیست فکری به حال مردم کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *