در جلسه شورای اسلامی شهر پرند با فعالان فرهنگی؛

لزوم استقرار نمایندگی بهزیستی در پرند/ دانش آموزان پرندی مدرسه می‌خواهند

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر پرند یادآور شد: در پرند مدرسه ای وجود دارد که در دو شیفت ۱۴۰۰نفر تحصیل می کنند و حقیقتا باید فکری برای دانش آموزان پرندی کرد چرا که فراگیری مناسب در چنین حالتی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط نیوز، جلسه شورای اسلامی شهر پرند عصر امروز و با حضو فعالان رسانه و فرهنگی در شهرداری پرند در جهت پشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی در شهرداری پرند برگزارشد.

در این جلسه فولادی سخنگو و رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی  شورای اسلامی شهر پرند اظهار داشت: فعالان فرهنگی و رسانه ای می توانند در پیشرفت شهر پرند اثرگذار باشند.

وی افزود: ما در پرند رونمایی از ۴کتاب شاعران پرندی را داشتیم که این حاصل تلاش شاعران پرندی است و باید قدر این هنرمندان را دانست.

رییس کمیسیون فرهنگی  شورای اسلامی شهر پرند  با اشاره به مشکلات شهر پرند خواستار نگاه جدی  به مسائل آموزشی و مدارس پرند شد و بیان کرد: بسیاری از مدارس پرند دو شیفته هستند و باید برای کاهش این موضوع تلاش کرد.

وی یادآور شد: در پرند مدرسه ای وجود دارد که در دو شیفت ۱۴۰۰نفر تحصیل می کنند و حقیقتا باید فکری برای دانش آموزان پرندی کرد چرا که فراگیری مناسب در چنین حالتی وجود ندارد.

فولادی ادامه داد: برخی از مدارس پرند یا به اجاره رفته اند و یا تجهیز نشده اند این گفته براساس دلسوزی است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند با بیان اینکه باید برای آبادانی و پیشرفت پرند تلاش کنیم، ابراز کرد: باید برخی رسانه های خارج از پرند سیاه نمایی را کنار بگذارند و بگذارند پرند به کار خود ادامه دهد.

در ادامه این جلسه محمدرضایی رییس بهزیستی شهرستان رباط کریم نیز ابراز کرد: وظایف ذاتی بهزیستی در شهر پرند هنوز محقق نشده است و باید دفتر نمایندگی بهزیستی استقرار یابد و برای تحقق این موضوع نیازمند مکانی هستیم تا بتوانیم به ۱۰۰۰ معلول و زن سرپرت خانوار خدمات ارائه دهیم.

وی ادامه داد: مقابله با آسیب های اجتماعی باید به صورت جدی باشد و خواستار پایگاه اورژانس اجتماعی در شهر پرند هستیم.

در ادامه این جلسه فعالان فرهنگی و رسانه ای شهر پرند با تأکید بر این موضوع که این شهر جدید نیازمند نگاه جدی مسئولان است خاطرنشان کردند: نمی شود نگاه پایین دستانه ای به پرند داشت، پرند شهری است که استعدادهای بسیاری در آن نهفته و باید بسترهای لازم را برای رفاه مردم آماده کرد.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.