نرخ آپارتمان‌های زیر40 متر در پایتخت

قیمت دقیق و نهایی مسکن مهر پرند هفته آینده اعلام می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران پرند از اعلام قیمت نهایی و دقیق پروژه‌های مسکن مهر این شهر منطبق بر تفاهم‌نامه‌ها خبر داد و گفت: ساخت ۲۱هزار مسکن مهر به اتمام رسیده، اما این واحدها بعضاً یا انشعاب آب ندارند یا برق یا گاز.

به گزارش رباط نیوز؛ باران هاشم‌زهی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: در مجموع حدود ۴۵ هزار واحد مسکن مهر از ابتدا تاکنون تکمیل شده که از این میزان ۲۱ هزار واحد یا آب دارند، برق ندارند یا برق دارند یا آب ندارند یا هیچ‌کدام از این دو را ندارند و گاز دارد.

وی با بیان این‌که اشتراکات این تعداد واحد (۲۱ هزار مسکن مهر) به‌طور ناقص نصب شده است، تصریح کرد: متقاضیان مسکن مهر این واحدها را برای دریافت دفترچه اقساط معرفی کرده‌ایم و دستگاه‌های متولی آب، برق، گاز و فاضلاب می‌توانند اسکان جمعیت را فراهم کنند. ضمن این‌که اگر مردم سهم نقدینگی خود را که نسبت به آن تعهد دارند، پرداخت کنند حدود ۱۵ هزار واحد را برای دهه فجر جهت افتتاح و واگذاری آماده می‌کنیم.

هاشم‌زهی با اشاره به تأسیسات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر، گفت: زیرمجموعه‌های وزارت نیرو و نفت در این خصوص با همه مشکلات عملکرد خوبی داشته‌اند و هم‌اکنون حدوداً در خطوط انتقال خطوط اصلی و فرعی و انشعابات تا بلوک پیشرفت دارند. البته سرعت انجام باقی‌مانده کارها به‌دلایلی نسبت به گذشته پایین است و امیدواریم آقایان در خصوص موضوعات و تعهدات قانونی نسبت به حل مشکلات اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اظهار امیدواری نسبت به اینکه با این اقدام زمینه تحویل واحدهای تکمیل شده مسکن مهر فراهم شود،‌ بیان کرد:‌ افزایش قیمت مسکن مهر شامل دو موضوع است؛ یکی تعدیل قیمت‌ها بر اساس بخشنامه وزارت راه و شهرسازی و دیگری تغییر مشخصات فنی واحد مسکونی برگرفته از درخواست متقاضیان است، به‌طور مثال برخی متقاضیان درخواست کرده‌اند کف واحد به‌جای بتن سرامیک شود، و محاسبات این دو موضوع انجام شده و هفته آینده قیمت دقیق و نهایی شده واحدهای مسکن مهر شهر پرند اعلام می‌شود.

وی با بیان این‌که مردم باید نسبت به واریز سهم آورده خود برای تکمیل و تحویل واحدها اقدام کنند، تصریح کرد:‌ قیمت نهایی حدود ۲۳ هزار مسکن مهر که کاملاً منطبق بر تفاهم‌نامه‌های ساخت و تغییر مشخصات فنی واحد است هفته آینده اعلام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *