در پی انفجار یک مجتمع مسکونی در رباط کریم رخ داد؛

قطع شدن زبان شهروند آبشناسانی در اثر سقوط از آپارتمان +تصاویر

یدالله غلامی فردی است که شب حادثه انفجار یک مجتمع مسکونی در آبشناسان از طبقات بالای این واحدهای مسکونی به خیابان پرتاب شد و به گفته برادرش زبان او قطع شده است.

یدالله غلامی فردی است که شب حادثه انفجار یک مجتمع مسکونی در آبشناسان رباط کریم از طبقات بالای این واحدهای مسکونی به خیابان پرتاب شد و حالا او در بیمارستان تهران برای ادامه درمان به سر می برد.

لطف الله غلامی برادر این حادثه دیده در گفت وگو با خبرنگار تهران نیوز از آخرین وضعیت برادرش می‌گوید:  شب حادثه بنده سر کار بودم، برادرم در منزل ما بود که هنگام خواب احساس می‌کند صدای انفجار می آید اما یکدفعه به سوی آسمان پرتاب می شود و بعد از آن نیز بی هوش بر روی زمین می افتد و به بیمارستان منتقل می شود.

وی افزود: امروز برادرم در بخش آی سیو است و از نواحی ستون فقرات آسیب دیده ،صورت و دستها سوخته و سر و … او نیز دچار شکستگی شده است.

غلامی در ادامه از بریده شدن زبان برادرش در جریان انفجار مجتمع مسکونی خبر داد و گفت: پس از انفجار در واحدهای مسکونی زبان برادرم بر اثر افتادن بین دندان ها بریده شده و از لحاظ تکلم دچار مشکل شده است.

این مهر نشین آبشناسان می گوید: پزشکان نمی گذارند تا برادرمان را ببنیم و در حال حاضر در یکی از بیمارستانهای تهران بستری است و از آنجا که دفترچه بیمه وی در یکی از استانهای غربی کشور بود بیمارستان ۸ میلیون تومان برای درمان برادرم از ما می خواهد.

به گزارش تهران نیوز، جمعه هفته گذشته بود که یک مجتمع مسکونی در شهرک آبشناسان در اثر نشت گاز منفجر و طی آن ۹ نفر مصدوم و به ۱۰ خودرو و ۴ واحد مسکونی آسیب جدی وارد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *